PDA

Zobacz pełną wersję : Mam i ja



Michal72
18-05-2006, 19:41
No to w końcu zakupiłem zestawik Uniden 510Pro i antenkę ML145.
Jestem zadowolony. Dzisiaj byłem od gościa ok 7 km. - między nami był cały Tarnów, a gość się pytał czy mam jakąś dopałkę bo słyszy mnie idealnie. Muszę skręcać sq i to mocno, bo zbieram naprawdę z gigantycznych odległości, a im dalej tym większe szumy bo różni ludzie mają różne sprzęty...niestety. Dobrze Werc mówi w temacie "nie polecam".

krzys-68
18-05-2006, 21:25
Po antenie za duzo bym sobie nie obiecywal :)) .
A ze skrecasz mocno sq to wlasnie dlatego ze jest slaba :bigok:

Michal72
20-05-2006, 13:18
Po antenie za duzo bym sobie nie obiecywal :)) .
A ze skrecasz mocno sq to wlasnie dlatego ze jest slaba :bigok:
No z tego co mi mówią goście, którzy się zajmują takimi rzeczami to właśnie odwrotnie - zbieram sygnały z dużych odległości. Jak mam być szczery, to jesteś pierwszy, który wyskoczył z taką teorią :) , a rozmawiałem z wieloma ludźmi (sam też tam jakieś szkoły elektroniczne kończyłem....). Jeżeli rozmawiałem z gościem wyjeżdżając z miasta, a gość był przed miastem, ale z drugiej strony (a miasto jest 200.000-czne) , to nie mów mi, że antena słaba. Nawet ten gościu był zdziwiony i pytał czy mam jakąś dopałkę. Na trasie słyszę idealnie ludzi, którzy są ok. 5-6 km. ode mnie - mówię idealnie ich słyszę, bez jakichkolwiek zniekształceń. Szumy wchodzą jak ktoś daje naprawdę z daleka, ale ktoś z krótką anteną tego nie doświadczy :satan:

krzys-68
04-06-2006, 12:25
:satan: dlugoscia anteny w auto nie bedziemy sie licytowac :satan: ,ale moje lemm AT71 maja po 165cm :))

DIGITAL
04-06-2006, 22:44
I ja wczoraj zainstalowałem w MDO narazie na próbe Unidena 510 XL i poki co jestem pozytywnie nastawiony co do CB radia a antenke jak narazie mam 74 cm dł. ale w najbliższej przyszłości jakies 1,5 m zamontuje :bigok:

krzys-68
04-06-2006, 23:31
Stare porzekadlo mówi:radio moze byc gorsze,ale antena najlepsza na jaka Cie stac :satan: