PDA

Zobacz pełną wersję : Co sądzicie o sekwencji LPG ?



adasn
06-05-2005, 13:46
Witam :bigok:
Panowie zastanawiam się nad LPG i chcałbym poznać wasze opinie na temat sekwencji?Czy warto wydać pare stów więcej?i jakie ma wady lub zalety?
Jakiej firmy mi poleacie producent a jakiej nie? :banan:
Dzięki :beer:

RWalentynowicz
06-05-2005, 13:52
Poza ceną widze same plusy tej instalacji. Jak Cię stać to zakładaj. Ja mam i jestem bardzo zadowolony. :)

sylwo2
06-05-2005, 13:54
hmm.. sekwencja... na pewno fajna sprawa. Ja pomykam na BRC 2generacji za 1950 i jestem zadowolony. Zreszta nie wyobrazam sobie teraz jezdzenia na benzynie :)

pingwin
06-05-2005, 13:55
Ja mam i sobie chwale.

Poszukaj w archiwum, ten temat byl juz ladne pare razy na tapecie.

Pozdrawiam,
pInGwIn

Graluu
06-05-2005, 14:01
ja też mam sekwencję i jakoś nie mam z nią problemów - jednym słowem, jeśli masz za co to montuj bo warto.

adasn
06-05-2005, 14:15
Mam male pytanko
Jakie świece i kabelki? :pad:

RWalentynowicz
06-05-2005, 14:36
Mam male pytanko
Jakie świece i kabelki? :pad:

Motorcraft

altoot
06-05-2005, 14:38
Mam male pytanko
Jakie świece i kabelki? :pad:

kabelki Motorcrafty...
co do świeczek - byle nie jakies fiu bzdziu dzikie węże, tez motorcrafty polecam

Graluu
06-05-2005, 15:00
Mam male pytanko
Jakie świece i kabelki? :pad:

ja też polecam tylko Motorcrafty

Borro
06-05-2005, 15:30
Witam :bigok:
Panowie zastanawiam się nad LPG i chcałbym poznać wasze opinie na temat sekwencji?Czy warto wydać pare stów więcej?i jakie ma wady lub zalety?
Jakiej firmy mi poleacie producent a jakiej nie? :banan:
Dzięki :beer:

ja ma sekwencje ale niedawno założoną więc nie mogę za dużo powiedzieć,
na goroąco to tyle, że jest wszystko wporządku i jestem bardzo zadowolony
:banan:

wienio
06-05-2005, 16:56
No, ja mam sekwencję polską (!) i jak na razie nie narzekam. Jedyna usterka jak się zdarzyła, to ześliznął się 1 wężyk do wtryskiwacza. Zaśmierdziało gazem, przeszedł na benzynkę, maskę się podniosło, załozyło i hula dalej!
Ogólnie jestem bardzo zadowolony (zwłaszcza kosztyeksploatacji!)

mareckis
06-05-2005, 17:28
Ja mam sekwencje, jestem z niej zadowolony i też generalnie ją polecam.
W dłuższej eksploatacji można mieć jedynie do czynienia z wtryskiwaczami - chodzi o fatalną jakość gazu na niektórych stacjach lpg (szczególnie tych prywatnych). I wtryskiwacze potrafią się czasem po prostu zapchać tym syfidłem z gazu (choć mi się to jeszcze nie zdażyło, ale gazownik o tym często wspomina). Tankując na sprawdzonych stacjach unikniesz tego lub oddalisz takie zdarzenie na bliżej nie określoną przyszłość.

krzys-68
06-05-2005, 20:34
Witam :bigok:
Panowie zastanawiam się nad LPG i chcałbym poznać wasze opinie na temat sekwencji?Czy warto wydać pare stów więcej?i jakie ma wady lub zalety?
Jakiej firmy mi poleacie producent a jakiej nie? :banan:
Dzięki :beer:Nie ma się nad czym zastanawiać,to jest inna generacja instalacji,polecana szczególnie do młodszych aut.Co do firm to wszystko zalezy od $$$$ jaka chcesz przeznaczyć.Rozpiętośc jest duza od 3,5tys pln do 6tys :metal