PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzęgło wyszło i wróciło



06-05-2005, 19:44
WIęc dzisiaj przejeżdżałem sobie autostradą A4 na odcinku Katowce-Jaworzno jechałem cały czas 160-180 i przy zjeździe naciskam sprzęgło a tu podłoga 8O No i co??? Nacisnąłem kilka razy (ze 30) i jest. Na mieście nigdy mi się to nie zdarza na trasie już któryś raz. Co to ??? Zapowietrzony układ czy jakaś poważna sprawa???

v1tek77
06-05-2005, 19:48
WIęc dzisiaj przejeżdżałem sobie autostradą A4 na odcinku Katowce-Jaworzno jechałem cały czas 160-180 i przy zjeździe naciskam sprzęgło a tu podłoga 8O No i co??? Nacisnąłem kilka razy (ze 30) i jest. Na mieście nigdy mi się to nie zdarza na trasie już któryś raz. Co to ??? Zapowietrzony układ czy jakaś poważna sprawa???
Hydraulika kolego :satan: Co prawda w mondim mi sie to jeszcze nie zdarzylo ale mam tez fieste i tam mialem juz dwa razy taki manewr :(
Za pierwszym razem znalezli jakis zagiety wezyk i wszystko wrocilo do normy a za drugim niestety pompa sprzegla, to takie plastikowe badziewie :wall:

krzys-68
06-05-2005, 20:35
plyn gdzieś znika lub jego cisnienie słabnie.Musisz dokładnie sprawdzić,bowiem problem może narastać