PDA

Zobacz pełną wersję : [Mazowieckie] SIEDLCE



Peter_
15-02-2013, 13:29
witam,
po kilku latach jeżdżenia różnymi autami do różnych serwisów, zebrało mi się trochę doświadczenia i przemyśleń - postanowiłem się tym podzielić.

na początek zacznę od tych, których nie polecam:
- omijajcie z daleka Krzysztofa Antoszczuka z Jesionowej 15 (to syn Jerzego, który też ma na tym samym podwórku warsztat) - może Was spotkać sytuacja, że zapłacicie i nie zostanie zrobione tylko "oczyszczone i posmarowane" (miałem tak dwa razy, z czego raz przypłaciłbym to wypadkiem - nie zrobiony zacinający się ręczny)
- omijajcie też Perfect Serwis Auto Pana Mariusza, który zlokalizowany jest jakieś 200 m w lewo od ul. Łukowskiej, w kierunku obwodnicy (widać go z ul. Łukowskiej) - Pan Mariusz był dobry, ale te czasy minęły, kiedy zaczął wystawiać takie rachunki, których nawet w Warszawie nie widziałem - czy robi dobrze? wg mnie nie - kilka prób z naprawą wycieraczek (nie ustawione kąty, zerwane gwinty) i naprawa zegarów które i tak się wyłączały, zraziły mnie

teraz to, co polecam:
- AUTO-KLINIKA Dariusz Połaski w Żelkowie (upust na części w wysokości 25-46%) - szczerze polecam Pana Dariusza: fachowy, rzetelny, nie zdziera kasy, zawsze gotowy do pomocy, w sytuacjach kryzysowych nawet przyjedzie po auto i je odstawi
- AUTO-BAYER w Strzale - są fachowi, dobra i miła obsługa, raczej nie zdzierają - przykład: przegląd LPG 70-120 pln, zbieżność 80 pln - w sumie polecałbym ich raczej do drobnych robót, bo jak przeliczyłem inne duże naprawy, mają duży narzut na części
- ATA-CAR - to wg mnie inny świat jak na te miasto (inne warsztaty wyglądają jak by pochodziły z minionej epoki) - pełna, rzeczowa i fachowa obsługa, nie czuć, że wyrolują na każdej rzeczy, nie mają dużych narzutów na części, robią dużo samochodów w tym samym czasie - przykład: 2xsprężyna KAYABA, 2xmocowanie z łozyskiem, robocizna, zbieżność 730 pln

z tego co rozmawiałem z kolegami, którzy mieszkają od urodzenia i mają diesle, nie ma w zasadzie warsztatu, który by dobrze robił
to na razie chyba tyle
pzdr

Peter_
05-12-2013, 10:48
dodanie cen...

AUTO-KLINIKA (za wszystko 1160 zł, 10.2013):
- wymiana łożyska przód (strona kierowcy)
- wymiana 2 szt. linki hamulca ręcznego
- 2 razy regeneracja zacisków (nowy mechanik powiedział, że poprzednie naprawy były robione nieprofesjonalnie - jemu wierzę, bo to kolega mego serdecznego przyjaciela) - tłoczki zapieczone (w ogóle nie wyjmowane przy wcześniejszych naprawach), otwory wentylacyjne niedrożne itp.
- wymiana 2 szt. przewodów hamulcowych tył
- wymiana belki stabilizatora
- wymiana łącznika stabilizatora
- wymiana 2 szt. gum stabilizatora
- wymiana płynu hamulcowego
- wymiana klocków hamulcowych tył

AUTO-KLINIKA (50 zł, 12.2013):
- podłącznie do kompa
- wgranie nowych map dla LPG

jarowoo
05-12-2013, 14:58
AUTO-BAYER w Strzale - są fachowi, dobra i miła obsługa, raczej nie zdzierają - przykład: przegląd LPG 70-120 pln, zbieżność 80 pln - w sumie polecałbym ich raczej do drobnych robót, bo jak przeliczyłem inne duże naprawy, mają duży narzut na części

Dzięki za namiar, często jeżdżę koło ich warsztatu i się zastanawiałem jak z usługami LPG.

Peter_
05-12-2013, 15:34
powiem tak, niby ok. ale po ich sprawdzeniu i wgraniu map musiałem pojechać do Auto-Kliniki. zadzwoń w razie czego też do Auto-Kliniki, powołaj się na mnie (Bień) oraz MKP i zapytaj czy zrobi Ci przegląd

Netoper
05-12-2013, 17:24
Peter, a jakieś zniżki są uzgodnione?
Bo dział jest dla

Tu zamieszczamy TYLKO I WYŁĄCZNIE informacje o warsztatach udzielających rabatu

Peter_
05-12-2013, 18:46
tak, wiem i pamiętam

mogę powiedzieć, bo rozmawiałem z właścicielem Auto-Kliniki, że na hasło MKP będzie specjalne tratowanie i ceny, chociaż z autopsji wiem, że ma najniższe w mieście (zwłaszcza robociznę).

po prostu chciałem się podzielić wiedzą i doświadczeniem w kontaktach w tym mieście. jeśli jest jakiś z tym problem, można ten wątek gdzieś przenieść lub zlikwidować :bigok:

Netoper
05-12-2013, 19:53
ozmawiałem z właścicielem Auto-Kliniki, że na hasło MKP będzie specjalne tratowanie i ceny,
Czyli jest dogadane o zniżkach?
Jak ktoś z MKP przyjedzie to dostanie rabaty?

Peter_
05-12-2013, 20:35
ozmawiałem z właścicielem Auto-Kliniki, że na hasło MKP będzie specjalne tratowanie i ceny,
Czyli jest dogadane o zniżkach?
Jak ktoś z MKP przyjedzie to dostanie rabaty?

wg mnie tak, ale odpowiadać za człowieka i jego czyny do końca nie mogę, bo to obca osoba jest dla mnie

Peter_
06-12-2013, 09:04
Netoper, sytuacja jest taka. po naszej "rozmowie" postanowiłem zadzwonić i porozmawiać w imieniu MKP. summa summarum otrzymałem zapewnienie od właściciela Pana Dariusza, że jak ktoś z MKP zgłosi się do niego, gwarantuje upust na części w wysokości 25-46%

Netoper
06-12-2013, 09:43
No i OK, zostawiamy temat tu gdzie jest.

Peter_
06-12-2013, 10:13
jarowoo, przy okazji rozmów dot. rabatów, pytałem się o zakres robót przy LPG. jest w stanie pomóc tylko przy STAG