PDA

Zobacz pełn± wersję : KoDY ???



ABIC
07-05-2005, 02:35
spotkal sie ktos z was zeby w fordfzie emitowne byly kody blędow za pomoca sygnalu dzwiekowego ?? krotkie piski ??? umnie cos takiego wystepuje :(( piec krotkich piskow i powtarza sie co 31 minut dokladnie ta sama seria 5 piskow przerwa miedzy piskiem okolo 2 sek co to moze byc ????

ABIC
07-05-2005, 02:38
wykluczam niedomkniete drzwi, zapalone swiatla , brak paliwa to nie taki dzwiek to cos innego tylko co ???? czy kazde bledy sa kodowane w komputzerze ???? bo akorat ten nie pozostawia zadnego sladu w kompie samochodu :(( a troszke wkurza mnie to piszczenie :( czy bledy poduszki moga byc takze dzwiekowe ??? czy tylko objawiaja sie mrugajaca kontrolka ?? od poduch ?

xzasa
07-05-2005, 20:10
Jakie masz mondeo?

Ps.
Dlaczego niewidac mojego opisu - jakie mondeo mam? wpisalem wszystko w profil/ zmień swoje info w polu podpis i info.

krzys-68
07-05-2005, 21:14
Ps.
Dlaczego niewidac mojego opisu - jakie mondeo mam? wpisalem wszystko w profil/ zmień swoje info w polu podpis i info.SprawdĽ dokladnie jeszcze raz opis w profilu i zatwierdĽ,bowiem ostatnim czasem wszystko się rozjeżdżało,admin tłumaczył :)

leslaw
08-05-2005, 11:07
Jakie masz mondeo?

Ps.
Dlaczego niewidac mojego opisu - jakie mondeo mam? wpisalem wszystko w profil/ zmień swoje info w polu podpis i info.

musisz zaznaczyc "ptaszkiem"w opcjach,ze chcesz aby opis dodawano do postów i będzie git

ABIC
08-05-2005, 14:58
PRZEPRASZAM ALE TROSZKE NIE NA TEMAT ?????