PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Jatco , regeneracja prawego przegubu wewnętrznego .



Pajko
04-03-2013, 15:52
Witajcie

Czeka Mnie wymiana bądź regeneracja prawego wewnętrznego przegubu , i poszukuje informacji czy krzyżak i łożyska igiełkowe są takie same jak w biegówce ?

Przewertowałem wszystko co jest dostępne i np w popularnych sklepach internetowych pisze jasno że zestawy przez nich oferowane są tylko do skrzyń manualnych .

Ale dzwoniąc do ASO gość podał mi numer krzyżaka i jest on taki sam jak numer krzyżaka do manuala . I w tym momencie jestem w kropce , czy ryzykować i kupować zestaw niby tylko dla biegówek czy szukać używanej półosi ? Bo dostanie krzyżaka i łożysk do automata graniczy z cudem , nigdzie nie ma tylko niby cały przegub , którego apropo i tak nie znalazłem tylko do automata

Co radzicie , może ktoś to przerabiał i miał ten sam problem

p.s czy półoś z benzyny automata będzie pasować do TDCI z automatem ?

Pozdrawiam Piotr

dziku999
04-03-2013, 18:58
Może zacznę od końca. Półoś z benzyny automat podejdzie pod warunkiem że będzie to 2,5 V6 - bo w nim jest montowana taka sama skrzynia Jatco.

Co do kupna przegubu - szukaj tak jak ja szukałem półosi do swojego. Czyli generalnie na Allegro nie było półosi do automata. Więc zacząłem dzwonić po ludziach którzy wystawiali całe skrzynie - i tym sposobem po 2 telefonie już miałem zamówioną półośkę :)