PDA

Zobacz pełną wersję : ContiWinterContact TS 850 do kombi



boro
17-03-2013, 20:42
Witam,
na następny sezon będę musiał kupić nowe opony zimowe. Planowałem zakup ContiWinterContact TS850, ale przeczytałem na Waszej stronie http://www.rezulteo-opony.pl/r-nowe-opony/na-pierwszej-stronie-contiwintercontact-ts-850-opona-zimowa-do-aut-kompaktowych-oraz-sedanow-ze-sredniej-polki-4341, że to opona przeznaczona do aut kompaktowych oraz sedanów średniej klasy. I teraz mam zagwozdkę, bo Mondeo kombi to ani kompakt ani sedan, a znowu Continental na swojej stronie nie podaje żadnej informacji jakoby ta opona była przeznaczona tylko do sedanów. Jest tam tylko napisane, że przeznaczona jest do aut średnich i kompaktowych.
W związku z tym mam pytanie czy ten model TS850 nada się do Mondeo kombi?

I drugie pytanie. Obecnie używam TS810 czyli według Conti jest to opona przeznaczona do aut średniej i wyższej klasy. Przechodzić na TS850 lub TS830 przeznaczone do aut kompaktowych i klasy średniej czy raczej pozostać przy TS810?

rezulteo opony
18-03-2013, 23:20
Witamy,
Producenci opon raczej koncentrują się na rozmiarach opon, które to rozmiary z kolei są przyporządkowane do kategorii samochodów.
W twoim przypadku możesz zamontować model TS850 bez żadnego problemu, opona ta doskonale nadaje się do Mondeo.
To doskonały wybór.
Rezulteo :)