PDA

Zobacz pełną wersję : zapytanie na temat konserwacji podwozia blachy i srodka.



kamil87
08-05-2005, 10:54
witam mam pytanie gdzie jest dobry warsztat w 3miescie gdzie mozna zakonserwowac cale auto chodzi mi o podwozie i cala reszte ile to miejwiecje kosztuje i ile czasu nalezy czekac.

krzys-68
08-05-2005, 20:39
witam mam pytanie gdzie jest dobry warsztat w 3miescie gdzie mozna zakonserwowac cale auto chodzi mi o podwozie i cala reszte ile to miejwiecje kosztuje i ile czasu nalezy czekac.Gdzie jest to ci nie odpowiem,ale dobrze robiona konserwacja podwozia i profili zamknietych to robota na kilka godzin,a najlepiej cały dzień.Podwozie trzeba umyć i osuszyć,potem przeglad,naprawa ubytkow i dobiero kosmetyka całości.Potem wszystko dobrze zeby odparowało,tak wiec auto powinno byc do odbioru nawczesniej na drugi dzień

bolek
08-05-2005, 20:45
a nie myślałeś żeby zrobić to sam a napewno będzie dokładniej

krzys-68
08-05-2005, 21:10
a nie myślałeś żeby zrobić to sam a napewno będzie dokładniejPomimo tego że dostęp do materiałow jest o.k. to jednak warunki lokalowe i mozliwosci manualne trzeba miec :) .Nie wszystko się da zrobić,szczegolnie jak ktoś mieszka w bloku i nie ma garażu swojego ani od kogoś wypozyczyć :)

adasn
09-05-2005, 16:01
Panowie mam pytanko ile taka przyjemność kosztuje? :jezyk1:
Dzięki :banan:

krzys-68
09-05-2005, 20:14
Panowie mam pytanko ile taka przyjemność kosztuje? :jezyk1:
Dzięki :banan:Jeśli chodzi o "przyjemnosc" to rozumiem,ze chcesz robic samemu :metal .Koszt materiałow więc tylko :) do 100pln powinienes zakupić kpl,jesli masz reszte urzadzeń :metal