PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Nawigacja



Tomcat68
21-07-2006, 12:39
Witam wszystkich!:)
Wiem, że ten temat był tu, na Forum poruszany wielokrotnie więc rzucę tylko krótkie pytanko. Czy znacie w Łodzi jakiegoś speca, który pomógłby mi rozszyfrować jaki mam sprzet DVD-NAVI ( w domyśle podpowiedział czy da sie wgrać mapę Polski ). Próbowałem ustalić u swojego machera i nawet w ASO marke radia po nr seryjnych sprzętu ( w okolicach LCD nie ma żadnych oznaczeń ) lub nadwozia ale wszyscy po kolei poddali sie.

STraits
21-07-2006, 12:54
Nie ten dział. Daj fotke to Ci powiem co to jest za navi.

Tomcat68
21-07-2006, 14:23
Dzięki! Wysłałem Ci fotę na priva:)

STraits
21-07-2006, 14:54
To jest navi + sterownik klimy + radio. Ekran dotykowy... Płyta musi być na nośniku DVD. Niestety nie dam głowy czy w tym chodzią standardowe mapy DXa. Musisz porzyczyć i spróbować. Moze podjedź do ASO VW/Audi i niech na moment porzyczą płytki do testów. U FORDa taka mapa na DVD kosztuje 2000 PLN :ass:

PS. Mam nadzieje że dobrze ubezpieczyłeś tą NAVI, bo nie strasząc Cię nowa kosztuje 8700 PLN :) W Lublinie juz jedną wydłubali, porzytek żaden bo to tylko do MDO pasuje, i trzeba mase modułów do tego... ale gość ma teraz dziure, bo nigdzie kupić nie można - a w tym jest też sterownik klimy, wiec i klimy nie ma :satan: Co ciekawe PZU odmówiło wypłaty odszkodowania, gość sie sądzi z nimi, ale PZU się upiera że sprzet powyżej jakiejśtam wartości trzeba doubezpieczać.

Tomcat68
21-07-2006, 15:03
Dzięki za info. I za ostrzeżenie.