PDA

Zobacz pełną wersję : Oslona p.sloneczna...



Szymako
11-05-2005, 22:15
MAm zamiar zapodac w moim mondku oslony przeciwsloneczne z Ghia. I ty mam pytanie - co i gdzie mam sprawdzic czy bedze mial gdzie podlaczyc podswietlenie lusterka?

altoot
11-05-2005, 22:19
MAm zamiar zapodac w moim mondku oslony przeciwsloneczne z Ghia. I ty mam pytanie - co i gdzie mam sprawdzic czy bedze mial gdzie podlaczyc podswietlenie lusterka?

przecież prąd można z lampki koło lusterka wstecznego "wziać"

Szymako
11-05-2005, 22:20
Mozna, ale czasem jest juz gotowa instalacja... trzeba tylko wiedziec czego szukac... i wtedy mozna wszystko zrobic i sie nie narobic...

Poza tym przy okazji to ja poprosze... ino od polskiej wersji jak bedzie... bo bardziej przydaje sie prawe lusterko podswietlane niz kierowcy... a u angoli jest na opak...

altoot
11-05-2005, 22:24
Mozna, ale czasem jest juz gotowa instalacja... trzeba tylko wiedziec czego szukac... i wtedy mozna wszystko zrobic i sie nie narobic...

Poza tym przy okazji to ja poprosze... ino od polskiej wersji jak bedzie... bo bardziej przydaje sie prawe lusterko podswietlane niz kierowcy... a u angoli jest na opak...


Coś mi sie zdaje ze tak czy inaczej z lampki te przewody idą, wiec tam szukaj. A jak nie masz - to sobie doprowadzisz...


Co do tego "na opak" G prawda :) . Jak są podświetlane to obie osłony - pokazywałem przecie u siebie

Szymako
11-05-2005, 22:25
Jakos nie zauwazylem... wiec ila takie cuda kosztuja?? Bo ja zainteresowany bym byl :)

altoot
11-05-2005, 22:35
Jakos nie zauwazylem... wiec ila takie cuda kosztuja?? Bo ja zainteresowany bym byl :)

:niewiem:
nie pytałem

PS. jak coś to na priv wal - nie bedziemy zasmiecac

v1tek77
12-05-2005, 07:45
Co do tego "na opak" G prawda :) . Jak są podświetlane to obie osłony - pokazywałem przecie u siebie
:up: racja, ja u siebie tez mam obydwie oslony z tym patentem podswietlania i regulacji jasnosci. Po co to kierowcy? :niewiem:
Pewnie dla kobiety co by podczas jazdy mogla sie umalowac :rotfl:

jarekch
12-05-2005, 20:24
Obie strony są podświetlane.
Ciekawostką jest to, że w MK1 jest "zasuwka" zasłaniająca lusterka a w MK2 spotkałem się z otwieranym wieczkiem.

v1tek77
12-05-2005, 20:31
Obie strony są podświetlane.
Ciekawostką jest to, że w MK1 jest "zasuwka" zasłaniająca lusterka a w MK2 spotkałem się z otwieranym wieczkiem.
Dokladnie, ja mam zasuwane lusterka :beer:

jarekch
12-05-2005, 20:42
Tu masz link do instrukcji montażu:

http://www.mirez.co.uk/GhiaVisors.htm