PDA

Zobacz pełną wersję : Jeszcze raz plastiki



Kafar
12-05-2005, 07:28
nie mogłem znaleźć tego starego wątku o plastikach z tyłu w MKI liftback wiec ktos napisał że plstik od 3 stopu ma 2 wkręty,a ja u siebie szykałem i nic nie znalazłem:(jest chyba na zatrzaski chyba ze trzeba ściagać kolenjo każdy plastik zeby się tam dostać,nie wiem.

Fredee
12-05-2005, 07:59
z tego co pamiętam jak rozbierałem u siebie to ten górny istotnie ściąga się na końcu..zacznij od dolnego - tam na pewno są wkręty, potem boczne - śrubki trzymające górny plastik penie są ukryte i widać je dopiero po zdjęciu bocznych...LAe gwarancja do bramy - u siebie ściągałem to z 10 miesięcy temu więc mogłem coś pomylić..:)
Pozdroffki
:banan: :bigok:

KrzysztofStu
12-05-2005, 09:05
Pozwolę sobie podłączyć się do Twojego wątku o świerszczach, bo też mam z tym problem. Aktualnie przestały mnie irytować trzaski i zgrzyty z tyłu, bo zaczęły dobiegać nowe, tym razem z przodu, a konkretnie skrzypi mi plasik pod szybą (ten w któtym są kratki nawiewu na szybę). Wyraźnie widzę, że z lewej, czyli od strony kierowcy lekko odstaje. Czy znane są szanownym kolegom sposoby demontażu w/w elementu, bądź też wyciszenia? Pozdrawiam

vMZe
12-05-2005, 09:13
Witam odkryłem niedawno smar do plastików firmy MOLYKOTE. Zastosowanie w smarowaniu przekładni sprzętu Audio-Video. Zamierzam zakupić i wysmarować wszystko co się da, bo Ford i tak sam smarował
(np. osłony mechanizmów lusterek). A wiadomo kto nie smaruje ten nie jedzie.
Pozdro
vMZe

gregor
12-05-2005, 10:43
skrzypiące plastiki pod przednią szybą (straszne) uszczelniłem niefachowo , ale skutecznie wciskając tam gdzie skrzypiało plastikowe denko od starego zegarka elektronicznego.Działa :))

gregor
MKIITD srebrny cały

Pietrow
12-05-2005, 18:53
Witam odkryłem niedawno smar do plastików firmy MOLYKOTE. Zastosowanie w smarowaniu przekładni sprzętu Audio-Video. Zamierzam zakupić i wysmarować wszystko co się da, bo Ford i tak sam smarował
(np. osłony mechanizmów lusterek). A wiadomo kto nie smaruje ten nie jedzie.
Pozdro
vMZe
A gdie można kupić takie cudeńko do smarowania plastików?

KrzysztofStu
12-05-2005, 20:09
Smar do plastików można kupić m.in. w lepszych sklepach z elektroniką. Używa się go do smarowiania np. plastikowych trybików w drukarkach itp. Jest biały, na bazie silikonu i baaardzo tłusty. Skutecznie wyciszyłem nim trzeszczące kratki nawiewu. Pozdrawiam.

Kafar
12-05-2005, 21:03
jak się tego używa?mam cały plastik wysmarowac czy tylko na łączeniach z innym?

vMZe
13-05-2005, 08:42
całego to nie bo jak się dotkniesz to uświnisz ubranko - tylko na łączeniach z innymi plastikami. Chociaż u mnie obudowy mechanizmów lusterek (w kabinie te trójkąciki) od środka są całe tłuste.
Pozdro
vMZe