PDA

Zobacz pełną wersję : Uniden 520, czy napewno.........



raku
28-07-2006, 14:55
Czy to napewno takie dobre radyjko ? Chodzi o obydwa modele 510 i 520.
Polecam linek: http://skocz.pl/bunh , na dole jest plik PDF z ktorym tez warto sie zapoznac.

Pozdr
Raku

krzys-68
28-07-2006, 15:08
:metal Było juz o tym,ale przypominać zawsze warto :satan:

raku
28-07-2006, 15:11
No to kur.... umknelo mojej uwadze ;/
Wyglada na to ze troll jestem i powinienem poleciec po :beer: :))

Moze tak wykasuj temat i po klopocie :) :beer:

Luca
28-07-2006, 15:12
Po pierwsze staroć - na chwilę obecną DAK (główny importer Unidenów na Polskę) odwołał się od decyzji UKE i handlować sprzętem dalej może :satan:
Po drugie nas (użytkowników) to nie dotyczy - zauważ, że mowa jest o wprowadzaniu (dystrybucji) urządzeń na rynek, a nie o zakazie użytkowania :terefere: :terefere: :terefere:
A radyjko jest na tyle dobre, że po prostu są to efekty działania konkurencji (zobacz jakie radyjka tej klasy są dużo droższe i będziesz wiedział o kim mowa :satan: ).

Z pozdrowieniami od posiadacza "nielegalnego" :)) :)) :)) :)) U520

:metal :beer: :bigok:

krzys-68
28-07-2006, 15:18
No tak skoro Uniden to wierna kopia(wrecz plagiat) President-a to ......
powinni zabronic produkcji i wycofac z rynku a nie zakazywac uzywania :))

Luca
28-07-2006, 15:21
No i właśnie :satan:
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o .... $$$$$$$$$$$$$$ :)) :)) :))

Tak więc używać i spać spokojnie (poza tym jak już UKE z miśkami się gdzieś ustawią, to i tak zaraz będzie słychać :terefere: :terefere: :terefere: )

:metal :beer: :bigok:

raku
28-07-2006, 15:21
Po pierwsze staroć - na chwilę obecną DAK (główny importer Unidenów na Polskę) odwołał się od decyzji UKE i handlować sprzętem dalej może :satan:
Po drugie nas (użytkowników) to nie dotyczy - zauważ, że mowa jest o wprowadzaniu (dystrybucji) urządzeń na rynek, a nie o zakazie użytkowania :terefere: :terefere: :terefere:
A radyjko jest na tyle dobre, że po prostu są to efekty działania konkurencji (zobacz jakie radyjka tej klasy są dużo droższe i będziesz wiedział o kim mowa :satan: ).

Z pozdrowieniami od posiadacza "nielegalnego" :)) :)) :)) :)) U520

:metal :beer: :bigok:

Sam jestem posiadaczem U520 (no przyznam sie ze kobita mi zabrala :zly: ) wiec to nie byl atak tylko w celach informacyjnych :jezyk1:

Wogole to napisalem 2-go posta z prosba o usuniecie tematu :)) , nie rob ze mnie wiekszego trolla niz jestem i usun temat :pad: :bigok: :beer: :beer:

Luca
28-07-2006, 17:13
Wcale nie chcę robić z Ciebie trolla :( , po prostu przy okazji "odświeżania" tematu postarałem się przekazać info na temat stanu faktycznego - może dzięki temu za jakiś czas unikniemy ponownych postów o "nielegalności" Unidena :satan:
Jak Mody zobaczą to wywalą albo zostawią temat - jak takowej władzy nie posiadam :jezyk1:
Wyluzuj, bo z nerwów to można dostać wrzodów na żołądku i nic więcej :satan:

:metal :beer: :bigok:

raku
31-07-2006, 10:59
Spoko, wyluzowanuy to ja jestem cale zycie (moja mama mowi ze az nadto :) ). Jakbym mial sie takimi glupotami denerwowac to pewnie juz dawno bym sie powiesil :) :bigok: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: