PDA

Zobacz pełną wersję : HELP ŚWIATŁA WSTECZNY



krmt76
12-05-2005, 22:11
WITAM
Mam taki problem
Bo niewiem czemu jak włączam wsteczny to nie mam świateł wstecznych
Ale jak docisnę drążek zmiany biegó bardziej do tyłu i trzymam to jest a puszczę to niema
Tak jakby nie dociskał czujnika od wstecznego
POMOCY bo niewiem czy trzeba wymienić czujnik czy wyregulować drążek zmiany biegu
Ale niewiem jak zrobić jedno albo drugie.
Macie coś do powiedzenia.

kosa
12-05-2005, 22:27
Mam identyczny problem... ale ten włącznik jak dzies słyszalem to jest pod silnikiem zamontowany na skrzyni biegów wiec mi sie nie chce wałzic... a nie mam kanału


PS. dane w profilu uzupełnij

krmt76
12-05-2005, 22:47
ja mam możliwość ale niewiem jak się za to zabrać

altoot
12-05-2005, 22:49
ja mam możliwość ale niewiem jak się za to zabrać

jakbyś miał pewne info w profilu to wiadomo byłoby skąd jestes i być moze ktoś z klubowiczów pomógłby ci bezpośrednio a nie tylko na forum...a tak klops i :ass:


:zly:

krmt76
12-05-2005, 22:56
gdzie to wpisać i wpiszę
ale spoko jakoś sobie poradzę puki mędy mnie nie złapały to jest ok

darek003
13-05-2005, 00:18
Proponuje jechac ci do elektryka i on twoj problem rozwiaze -pod warunkiem ze jest rozgarniety.

Meli
13-05-2005, 08:16
do czujnika jest dostęp od góry. Co prawda jest tam ciasno i kiepski dostęp ale jest to możliwe. Trzeba tylko ścięgnąc przepływomierz i tą całą resztę z góry. Czujnik jest umocowany na skrzyni i widać go po ściągnięciu tych plastików z góry. U mnie pomogło odkręcenie go i podłożenie cieniutkiej podkładki pod niego. On się wyciera gdyż jest plastikowy i dlatego może nie łączyć. Uwaga- ciężka jest z jego odkręceniem trzeba się nagimnastykować.
pozdrawiam

krzys-68
13-05-2005, 21:40
WITAM
Mam taki problem
Bo niewiem czemu jak włączam wsteczny to nie mam świateł wstecznych
Ale jak docisnę drążek zmiany biegó bardziej do tyłu i trzymam to jest a puszczę to niema
Tak jakby nie dociskał czujnika od wstecznego
POMOCY bo niewiem czy trzeba wymienić czujnik czy wyregulować drążek zmiany biegu
Ale niewiem jak zrobić jedno albo drugie.
Macie coś do powiedzenia.Odkrec czyjnij,włóż podkładke dystansowa(nie za gruba) i dokręc spowrotem.Problem powinien sie rozwi ązać.ponieważ dźwignia bedzie miała juz do niego blizej

kosa
15-05-2005, 12:57
ściągnełem przepływomierz... i szukałem tego włącznika świateł cofania na skrzyni biegów... i nie znalazłem... :(

Gdzie on sie znajduje...

Widziałem tylko linke do predkosciomierza i jakąs bańke centralnie na górze skrzyni biegów z odchodzącymi kabelkami...

A gdzie jest ten włącznik??

Help

Meli
16-05-2005, 09:27
on też jest dosyć centralnie umiejscowiony. Jest to plastik w kształcie prostokąta. Kolor plastiku powinien być taki żółtawy.