PDA

Zobacz pełną wersję : Brawa za własną głupotę



Kafar
13-05-2005, 08:11
Umyłem wczoraj ładnie autko z woskowaniem i patrze na napis TD z tyłu i sobie myślę: Wypoleruje go będzie się ładniej świecił. Biorę pastę ścierną, mała próba na poziomej kresce od "T" i zamiast się ładnie błyszczeć się starło to srebrne :wall: :brawo: .I mam połowe kreski od T czarną,hehe.Teraz pytanie, czy jest cosik takiego srebrnego do kupienia żeby to pomalować od nowa?Bo wygląda to niegodnie :)

v1tek77
13-05-2005, 08:17
:brawo: prosze oto zasluzone brawa :satan:
A tak serio to nie wiem czy nie czeka Cie zmiana calego napisu. Ja bym proponowal zrobic cala literke czarna i bedziesz mial wersje tuningowana :jezyk1:

m3hoo
13-05-2005, 08:19
Jeśli możesz, to odklej ten napis i potraktuj go srebrną farbą w spray'u (lub taką a'la chrom). Jeśli nie, możesz kupić farbę w puszce i popicować pędzelkiem (efekt ciutkę gorszy). Zostaje jeszcze opcja kupna znaczków w ASO :)
P.S. Ja nie mam napisu TD i wcale nie narzekam :)

aro_d
13-05-2005, 08:23
ciężko będzie...efekt po pomalowaniu już niestety nie będzie zachwycający. Lpiej rozejrzeć się za nowym napisem, albo nowym-używanym

Kafar
13-05-2005, 08:27
:brawo: prosze oto zasluzone brawa :satan:
A tak serio to nie wiem czy nie czeka Cie zmiana calego napisu. Ja bym proponowal zrobic cala literke czarna i bedziesz mial wersje tuningowana :jezyk1:

Ale jak już coś to obie czarne bo tak to będę miał tylko Diesla bez turbo:).No nic, poszukam.

numerek
13-05-2005, 09:08
zdecydowanie odklej i kup nowe tego się nie naprawi
a malowanie to niedobry pomysl !!
farba spadnie predzej niż ci się wydaje
te plastiki to jest ABS chromowany galwanicznie i jako taki nie przyjmuje zadnej farby

HEVA
13-05-2005, 09:32
Kiedyś robiłem podobny zabieg.

Zdejmij znaczek, wyczyść go dokładnie papierem 1200 drop. Potem pastą ścierną auto-max, nastepnie przeczyść dokładnie benzyną ekstracyjną (odtłuść), kup chrom w sprayu, połóż znaczek na płasko, wykonaj kilka prób na innym przedmiocie i jazda.
Zobaczysz - efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania :)
Pozdrawiam.

Kafar
13-05-2005, 10:22
Kiedyś robiłem podobny zabieg.

Zdejmij znaczek, wyczyść go dokładnie papierem 1200 drop. Potem pastą ścierną auto-max, nastepnie przeczyść dokładnie benzyną ekstracyjną (odtłuść), kup chrom w sprayu, połóż znaczek na płasko, wykonaj kilka prób na innym przedmiocie i jazda.
Zobaczysz - efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania :)
Pozdrawiam.

Pastą auto max już go potraktowałem wczoraj:)Nie no, nie wygląda to tragicznie, nie ma jakiś 0,5 cm farbki więc tragedii nie ma.

krzys-68
13-05-2005, 18:24
Umyłem wczoraj ładnie autko z woskowaniem i patrze na napis TD z tyłu i sobie myślę: Wypoleruje go będzie się ładniej świecił. Biorę pastę ścierną, mała próba na poziomej kresce od "T" i zamiast się ładnie błyszczeć się starło to srebrne :wall: :brawo: .I mam połowe kreski od T czarną,hehe.Teraz pytanie, czy jest cosik takiego srebrnego do kupienia żeby to pomalować od nowa?Bo wygląda to niegodnie :)No i wymiana pozostaje

krzys-68
13-05-2005, 18:25
Kiedyś robiłem podobny zabieg.

Zdejmij znaczek, wyczyść go dokładnie papierem 1200 drop. Potem pastą ścierną auto-max, nastepnie przeczyść dokładnie benzyną ekstracyjną (odtłuść), kup chrom w sprayu, połóż znaczek na płasko, wykonaj kilka prób na innym przedmiocie i jazda.
Zobaczysz - efekt przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania :)
Pozdrawiam.I lakier w sprayu,najpierw piękny chrom,potem czarny si ę staje,bo to jest tylko dekoracyjny zestaw,nie na całodzienne uzytkowanie :satan: