PDA

Zobacz pełną wersję : oświetlenie wnętrza



fazi
14-05-2005, 20:34
mam problem z oświetleniem wewnętrznym a mianowicie działa tylko otwarcie drzwi kierowcy nie działają natomiast pozostałe drzwi znalazłem bezpiecznik lampki i przekaznik ale to nic nie daje ,zapytowuje więc gdzie znaleźć dodatkowe zabezpieczenie przeszukałem bezpieczniki i nic? 8O

STraits
14-05-2005, 20:47
Czy nie masz przypadkiem nieoryginalnego alarmu w samochodzie ?? Często "profesjonaliści" zakładający alarmy podczepiają się do krańcówke w taki sposób, że alarm działa - ale reszta rzeczy juz nie ;)

Jeżeli nie to sprawdź krańcówki przy drzwiach.

mburz
14-05-2005, 21:05
Czy nie masz przypadkiem nieoryginalnego alarmu w samochodzie ?? Często "profesjonaliści" zakładający alarmy podczepiają się do krańcówke w taki sposób, że alarm działa - ale reszta rzeczy juz nie ;)

Jeżeli nie to sprawdź krańcówki przy drzwiach.

w MKII końcówki sprawdza się po przez wciśnięcie przycisku ogrzewania tylnej szyby włączenia zapłonu i po 5 s puszczenia go. Jeśli po kolei bedziesz otwierał drzwi "bin bong" bedzie sobie bimbał, jeśli włączysz wycieraczki w pozycję czasową i jeszcze raz wciśniesz przycisk ogrzewania tylnej szyby one zaczną pracować i przy punkcie martwym też ci "bing bong" bedzie bimbał. tudzież sprawdza się lampki oświetlenia wew w samochodzie i inne funkcje.

STraits
14-05-2005, 21:51
Mówisz poważnie ?? Możes rozszerzyć ten temat ??

fazi
15-05-2005, 16:56
ponawiam pytanie bo wiem że nie działają drzwi pasażera i tylne (oboje),moze ktoś organoleptycznie to robił proszę o nakierowanie jak to ugryżć. tak nawiasem zajrzałem do centralki i przypadkiem podczas podłączania alarmu dodatkowego wpiołem nie ten kabel no i zwarcie sie zrobiło :wall: :zly: czy oprócz przekażnika i bezpiecznika w ilości sztuk po jeden jest jeszcze dodatkowe zbezpieczenie?właśnie nie działających drzwi bo chyba jest ale tego nie wymacałem :pad: