PDA

Zobacz pełną wersję : [Małopolskie] Mechanik Kraków - ABC Focus, 29. listopada 94



hamerator
22-07-2013, 10:22
Cześć

Nie udało mi się znaleźć w tej kategorii nic na temat tego serwisu - czy ktoś może polecić, odradzić?

Dzięki
H

Morda
22-07-2013, 11:56
Witaj,

Jest troche opinii na necie, na roznych forach, w tym fordowskich (FCP, FKP) i sa generalnie podzielone. Ja osobiscie slyszalem raczej niepochlebne opinie i osobiscie auta bym tam nie zabral - wole nadlozyc kilometrow i jezdze do Klebera ;)

Zdarza mi sie natomiast w ABC Focus kupic jakies czesci lub plyny, bo ceny maja calkiem dobre.

dproject
22-07-2013, 13:27
Jak przedmówca: sklep ok, kumaci w miarę goście i orientują się w tym co mają natomiast warsztat odradzam. Znajomy tam robił turbinę. Pierwszy i zarazem ostatni raz :red:

boro
23-07-2013, 23:02
Podpiszę się pod tym co powiedzieli przedmówcy :)

Co prawda nie robiłem tam żadnych grubszych napraw, ale nie zapomnę jak kiedyś podjechałem na wymianę czujnika świateł cofania. Mechanik zobaczył V6 na błotniku, mina mu zrzedła i jeszcze się nie wziął do roboty, a już narzekał. To samo było z wymianą świec. A jak pojechałem na regulacje linek skrzyni biegów, to okazało się, że mechanik robi to pierwszy raz...