PDA

Zobacz pełną wersję : Czy wlot powietrza obiegu wewnętrznego...



KrzysztofStu
16-05-2005, 17:02
...to ten czarny (przynajmniej u mnie), plastikowy cylinder ukryty tuż za schowkiem po stronie pasażera? Mam zamiar oczyścić klimatyzację i nie chciałbym wpakować całego preparatu np. do popielniczki :glupi:

xDonx
16-05-2005, 17:07
Ten czarny cylinder to raczej obudowa wentylatora nawiewu a wlot do obiegu wewnętrznego powinien być pod klapką u góry tego " cylindra". Wentylaror łatwo się wyjmuje wystarczy odłączyć kostkę i przekręcić dolną część " cylindra " tylko nie pamiętam w którą stronę :).

szczerba
16-05-2005, 17:40
...to ten czarny (przynajmniej u mnie), plastikowy cylinder ukryty tuż za schowkiem po stronie pasażera? Mam zamiar oczyścić klimatyzację i nie chciałbym wpakować całego preparatu np. do popielniczki :glupi:

To jest dmuchawa.

Proponuję Ci inne rozwiązanie. Ponieważ i tak powinieneś wymienić filtr przeciwpyłkowy to wprowadź preparat do otworu wlotu powietrza (po wyjęciu filtra będziesz go miał na wierzchu) przy włączonym wentylatorze na 4 biegu. Następnie postępuj zgodnie z opisem na opakowaniu preparatu do odgrzybiania. Na koniec załóż nowy filtr i masz na min.6 miesięcy spokój.