PDA

Zobacz pełn± wersję : Czy wiecie, że w waszych być może jest tak samo???



Nookie
16-05-2005, 18:46
Na pewno wielu z Was to wie, ale...
po wci¶nięciu - dłuższym ok 5 sekund przycisku otwierania w kluczyku, otwieraj± się wszystkie szyby w celu przewietrzenia auta, a po następnym przytrzymaniu zamykania - zamykaj± się...aż przegrałem zakład z mojej niedowiary, bo kumpel z BMW mowił że powinienem takie mec, a ja nie uwierzyłem...miłe zaskoczenie

STraits
16-05-2005, 21:34
Czy MK2 też to ma ?? :jezyk1: :jezyk1: :jezyk1:

mburz
16-05-2005, 21:40
Na pewno wielu z Was to wie, ale...
po wci¶nięciu - dłuższym ok 5 sekund przycisku otwierania w kluczyku, otwieraj± się wszystkie szyby w celu przewietrzenia auta, a po następnym przytrzymaniu zamykania - zamykaj± się...aż przegrałem zakład z mojej niedowiary, bo kumpel z BMW mowił że powinienem takie mec, a ja nie uwierzyłem...miłe zaskoczenie

I jakie rezultaty, próbowałe¶ ??? - jakie wyniki ???

pingwin
17-05-2005, 17:19
u mnie ni ma... :(

krzys-68
17-05-2005, 20:03
Na pewno wielu z Was to wie, ale...
po wci¶nięciu - dłuższym ok 5 sekund przycisku otwierania w kluczyku, otwieraj± się wszystkie szyby w celu przewietrzenia auta, a po następnym przytrzymaniu zamykania - zamykaj± się...aż przegrałem zakład z mojej niedowiary, bo kumpel z BMW mowił że powinienem takie mec, a ja nie uwierzyłem...miłe zaskoczeniePrzy pełnej elektryce i fabrycznym autoalarmie tak,jednak nie wszystkie wersje s± tak "bogate"

gewit
17-05-2005, 22:41
dzięki, nie wiedzialem, u mnie też tak jest , pozdrowienia Witas :bigok:

zack29
19-05-2005, 11:36
:) Całe życie się człowiek uczy. Dobra sprawa. Ciekawe ile modeli to ma.
:beer: pozdro