PDA

Zobacz pełną wersję : Obicie drzwi



Kafar
16-05-2005, 19:08
Szyba mi się tłucze od strony kierowcy i chciałem zobaczyć co jest grane, i nie wiem jak wydłubać zaślepkę z nawiewu na szybę.Siedzi idealnie a nie chce porysować plastiku zeby ją wyjąć.Wciskałem nozyk od tapet, i nic.Jak sobie z tym poradzić?

KrzysztofStu
16-05-2005, 19:16
Nie ma siły, musisz wydłubać. Może postaraj sięo igłę, albo bardzo mały wkrętak tzw. zegarmistrzowski. No nic nie wymyślisz....

digital123
16-05-2005, 19:23
Ja niestety w swoim, jak wyciągałem to niestety troche pocharatałem te saślepki :wall:

grzebyk
16-05-2005, 20:10
tej zaślepki raczej nie da się wyciągnąć bez śladu też to przerabiałem teraz zrobiłbym to inaczej kupił nową w serwisie ( nie powinna dużo kosztować) a starą rozwiercił i wydłubał tak aby nie uszkodzić elementu dookoła

szpon
16-05-2005, 21:12
ja zato wziołem stary śrubokręt zaostrzyłem go na szlifiereczce na bardzo ostro i nie ma sladu po demontarzu. Ale za to nie znalazłem co mi pyka w drzwiach co mnie niezmiernie wkurza kiedy przejeźdzam po nierwónościach i coś delikatnie puka może to zwiasy już sam nie wiem hmmm :(

espe
17-05-2005, 10:46
A ja zrobilem to metoda "silowa". Popsikalem tam troche WD 40 i przy odpowiednim nachyleniu tapicerki ladnie wyszlo bez odkrecania tego nawiewu. Ten plastik na tapicerce jest dosc elastyczny i nic mu sie nie stalo. 2 razy zagladalem pod tapicerke i nic nie nie polamalo. Zakladanie w odwrotnej kolejnosci. Ale radze byc ostroznym bo jak sie polamie to bedzie klopot.

Pozdrawiam.