PDA

Zobacz pełną wersję : alan



wiktor99
31-08-2006, 18:06
Może ktoś ma mikrofon do Alana (taki jak do 100 5 pinowy końcówka jak downo temu w magnetofonach).
Dostałem od teścia takie radyjko ale bez gruszki.
W sklepie czekają na dostawę(i podobno ten co będą mieli jeszcze trzeba coś poorawiać do mojego radyjka)

BS
04-09-2006, 15:28
Może ktoś ma mikrofon do Alana (taki jak do 100 5 pinowy końcówka jak downo temu w magnetofonach).
Dostałem od teścia takie radyjko ale bez gruszki.
W sklepie czekają na dostawę(i podobno ten co będą mieli jeszcze trzeba coś poorawiać do mojego radyjka)

mam nowy -nie uzywany mikrofon do onwa z wtykiem DIN - jak chcesz to mozemy zrobić tak, że CI go podeślę, a jak będzie pasować to jakąś (niską) cenę uzgodnimy- bo mi niestety radyjko się rozsypało i kupię inne, a mikrofonu nawet raz nie podłączyłem :wall: ... na priv mogę Ci podesłać jakieś zdjęcie końcówki i samego mikrofonu jeżeli chcesz...

edit: patrzę teraz na zdjęcia na allegro i są takie same końcówki do alanów- więc pozostaje tylko kwestia tego czy podejdzie do radyjka- jeżeli chcesz ten mikrofon to codziennie jestem w samiuśkim centrum wawy, więc w razie czego i przesyłka by odpadła