PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja elektrycznych lusterek



altoot
17-05-2005, 19:48
Czy w mondeo ktore nie sa wyposazone w elektryczne lusterka jest podciągnieta instalacja pod takowe ?? (chodzi mi o te wiązki za kokpitem do ktorej podpiete jest m.in. joystick sterowania)

Golson
17-05-2005, 20:18
W drzwiach nie ma napewno a pod deska rozdzielcza tez niczego nie wypatrzylem. No ale czego chciec od clx-a... raczej nie nastawialbym sie na znalezienie takowych.

altoot
17-05-2005, 20:24
W drzwiach nie ma napewno a pod deska rozdzielcza tez niczego nie wypatrzylem. No ale czego chciec od clx-a... raczej nie nastawialbym sie na znalezienie takowych.

czekaj...ale Ty montowałes czy nie??


te z drzwi dziś wyjałem, wiązke z podłogi też mam... ale nie zdążyłem rozebrać kokpitu, w ktorym sąprzewody do sterowania ustrojstwem...

Golson
17-05-2005, 20:30
To pisz mi kosztorys tych wiazek :) Bo prawdopodobnie zejdzie mi sie jak z tymi szybkami u Jareckiego :satan:

Na razie postep jest taki ze sprawdzilem czego mi brakuje, rozmontowalem lusterka i dobralem lakier zeby je polakierowac. :)

altoot
17-05-2005, 20:39
To pisz mi kosztorys tych wiazek :) Bo prawdopodobnie zejdzie mi sie jak z tymi szybkami u Jareckiego :satan:

Na razie postep jest taki ze sprawdzilem czego mi brakuje, rozmontowalem lusterka i dobralem lakier zeby je polakierowac. :)


za kable krzyczą 50 pln... Tylko problem taki ze wyciągam je z ostatniego (póki co) kompletnego samochodu... rzec by można, że dziewica to była :satan: (to ten, z ktorego brałeś skóre)

wywaliłem tunel środkowy, podłogę, konsole środkową, obudowe licznika i licznik, plastiki z dołu kokpitu i.... zamkneli mi szrot... jutro rano przed zajeciami pojade i dokończe...

Poki co mam 2x lusterka, wiązki z drzwi, wiązka podłogowa i joystick sterowania...

Golson
17-05-2005, 20:44
To pisz mi kosztorys tych wiazek :) Bo prawdopodobnie zejdzie mi sie jak z tymi szybkami u Jareckiego :satan:

Na razie postep jest taki ze sprawdzilem czego mi brakuje, rozmontowalem lusterka i dobralem lakier zeby je polakierowac. :)


za kable krzyczą 50 pln... Tylko problem taki ze wyciągam je z ostatniego (póki co) kompletnego samochodu... rzec by można, że dziewica to była :satan: (to ten, z ktorego brałeś skóre)

Poki co mam 2x lusterka, wiązki z drzwi, wiązka podłogowa i joystick sterowania...

Za kable w znaczeniu komplet wiazek czy jak? :)

altoot
17-05-2005, 20:47
Za kable w znaczeniu komplet wiazek czy jak? :)


taaa jest....


tylko mowie ze nie ma... znaczy są, ale tylko do drzwi

Golson
17-05-2005, 20:54
To mi jeszcze powiedz czy te zielone dwa mkII jeszcze stoja, w kolorze takim jak moj. Bo wtedy jak bylismy to byly dwa i chyba obydwa mialy jeszcze tylny zderzak?
Bo znowu moj defragmentacji ulegl :satan: Nie chce mi sie go juz kleic nawet, kupie trzeci, dwa w zapasie polamane mial bede :wall:

STraits
17-05-2005, 20:54
Ja z niego wyciągnąłem siłowniki do klapy ze spojlerem... kurde... ileż ja ich szukałem :) Co do wiązek pod deską to na 99% masz te wiązki. Microcat nie rozróżnia wiązek na podstawie manualnych/elektrycznych lusterek, to samo tyczy się m.in. tempomatu, więc kosteczka powinna być w miejscu przeznaczenia ;)

krzys-68
17-05-2005, 21:01
Czy w mondeo ktore nie sa wyposazone w elektryczne lusterka jest podciągnieta instalacja pod takowe ?? (chodzi mi o te wiązki za kokpitem do ktorej podpiete jest m.in. joystick sterowania)Oryginalnie ma,to jest inna wiazka,a fabrycznie jest zubozona jak bez luster idzie :) I dotyczy to nie tylko Forda :)

altoot
17-05-2005, 21:12
Ja z niego wyciągnąłem siłowniki do klapy ze spojlerem... kurde... ileż ja ich szukałem :) Co do wiązek pod deską to na 99% masz te wiązki. Microcat nie rozróżnia wiązek na podstawie manualnych/elektrycznych lusterek, to samo tyczy się m.in. tempomatu, więc kosteczka powinna być w miejscu przeznaczenia ;)


Ujemny - słyszałes??


Sprawdz koniecznie,...to mi wczesne wstawanie utro odpadnie :)

altoot
17-05-2005, 21:15
Oryginalnie ma,to jest inna wiazka,a fabrycznie jest zubozona jak bez luster idzie :) I dotyczy to nie tylko Forda :)



"Oryginalnie ma"
vs.
"to jest inna wiązka"



:zaklopotanie:


wcale mi nie pomagasz... :satan:

To ma czy nie? :niewiem:

Golson
17-05-2005, 22:13
Ja z niego wyciągnąłem siłowniki do klapy ze spojlerem... kurde... ileż ja ich szukałem :) Co do wiązek pod deską to na 99% masz te wiązki. Microcat nie rozróżnia wiązek na podstawie manualnych/elektrycznych lusterek, to samo tyczy się m.in. tempomatu, więc kosteczka powinna być w miejscu przeznaczenia ;)

Czyli jesli juz brakuje to jedynie tych wiazek w drzwiach? hmm

Altoot, a masz moze mozliwosc pstrykniecia fotki tej wiazce do drzwi? Jak wyglada polaczenie wiazki z drzwi z ta wewnatrz samochodu. Grzebalem przy tej naciaganej gumce ale dojrzec bardzo nie moglem co i jak dokladniej. Generalnie to chodzi mi o to jak wyglada to wpiecie w slupek bo u mnie jest chyba jedno gniazdo tam, a w miejscu gdzie drugie byc powinno jest plastikowa zaslepka. Slupka rozbierac mi sie juz nie chcialo zeby sie do tego od wewnatrz dostac :)

Martino69
18-05-2005, 02:34
Yo szabrownicy :) Podzielcie sie łupem :pad: gdzie ten szrot... bo mój mondek goły jak pupa :ass: niemowlaka. Cholender nawet kostki do kompa nimam, nie wspominając o kablach do halogenów wrrrr :wall: :wall:Dziekówa :bigok:

altoot
18-05-2005, 08:17
Czyli jesli juz brakuje to jedynie tych wiazek w drzwiach? hmm

Altoot, a masz moze mozliwosc pstrykniecia fotki tej wiazce do drzwi? Jak wyglada polaczenie wiazki z drzwi z ta wewnatrz samochodu. Grzebalem przy tej naciaganej gumce ale dojrzec bardzo nie moglem co i jak dokladniej. Generalnie to chodzi mi o to jak wyglada to wpiecie w slupek bo u mnie jest chyba jedno gniazdo tam, a w miejscu gdzie drugie byc powinno jest plastikowa zaslepka. Slupka rozbierac mi sie juz nie chcialo zeby sie do tego od wewnatrz dostac :)

wróce z zajęć, to pstrykne to i owo

Tomex
18-05-2005, 10:30
to w mojej sprawie tez pamietaj sie rozejrzeć :)

altoot
18-05-2005, 11:17
Wojtas - wytargałem tą wiązkę. Generalnie rzecz biorąc to jest to kompletna instalacja elektryczna wnetrza samochodu (jakies 10 kg kabli)... Masz m.in podpiecie pod "check control" i komputer pokladowy...
a zabawy z tym więcej bedzie niż u Jajeckiego :zaklopotanie: (no chyba ze jednak masz tą wiązke za kokpitem)... Jutro postaram się to wysłać - Powodzenia :satan:



to w mojej sprawie tez pamietaj sie rozejrzeć :)

Ta, o której Ci pisałem jest peknieta od środka - szukam dalej



To mi jeszcze powiedz czy te zielone dwa mkII jeszcze stoja, w kolorze takim jak moj. Bo wtedy jak bylismy to byly dwa i chyba obydwa mialy jeszcze tylny zderzak?
Bo znowu moj defragmentacji ulegl :satan: Nie chce mi sie go juz kleic nawet, kupie trzeci, dwa w zapasie polamane mial bede :wall:


ano jest - tylko chcą za niego 350pln :boshe:
troche przydrogo, oprzynajmniej mi sie tak wydaje

Tomex
18-05-2005, 11:30
wiedziałem że jak żyje (Altoot ) to sie zaraz odezwie :)

altoot
18-05-2005, 11:34
wiedziałem że jak żyje (Altoot ) to sie zaraz odezwie :)

Włąsnie wróciłem ze składowiska... kurde... zapasy sie kończą i nic fajnego tam już nie mają...



za około 2 tygodnie ma zjechać jakies łądne 2.0 Zetec, ale dokładnie nie wiem co tam będzie.



PS. Po powrocie szefa, cena listwy do klapy zeszła do normalnego poziomu :))

Tomex
18-05-2005, 12:05
szef powinien sie strzec - bo po kolejnym wyjeździe moga go wygryźć.
No cóż, czekał bedę cierpliwie.

ujemny
18-05-2005, 15:08
Wojtas - wytargałem tą wiązkę. Generalnie rzecz biorąc to jest to kompletna instalacja elektryczna wnetrza samochodu (jakies 10 kg kabli)... Masz m.in podpiecie pod "check control" i komputer pokladowy...
a zabawy z tym więcej bedzie niż u Jajeckiego :zaklopotanie: (no chyba ze jednak masz tą wiązke za kokpitem)... Jutro postaram się to wysłać - Powodzenia :satan:


10kg :panna:? zabawy wiecej niz u Jajeckiego :panna:? A ja to chcialem w jeden weeknd zapiac razem z wymiana glosnikow na przodzie :panna:...

Truszek
18-05-2005, 15:39
Wojtas - wytargałem tą wiązkę. Generalnie rzecz biorąc to jest to kompletna instalacja elektryczna wnetrza samochodu (jakies 10 kg kabli)... Masz m.in podpiecie pod "check control" i komputer pokladowy...
a zabawy z tym więcej bedzie niż u Jajeckiego :zaklopotanie: (no chyba ze jednak masz tą wiązke za kokpitem)... Jutro postaram się to wysłać - Powodzenia :satan:


10kg :panna:? zabawy wiecej niz u Jajeckiego :panna:? A ja to chcialem w jeden weeknd zapiac razem z wymiana glosnikow na przodzie :panna:...

Optymista :rotfl: - mało powiedziane :satan:

STraits
18-05-2005, 15:49
Chłopaki - bez przesady. Zdjęcie deski cackając się jak z jajkiem to jest +/- 1 godzina. Od razu mówie - ściągajcie kierownice z poduchą, bo szkoda podsufitki, siedzeń i deski pociąć :) Co do wiązki - bardzo ładnie się ją rozpina więc włożenie nowej nie stworzy żadnego większego problemu. Zdecydowanie dłużej się zakłada deske niż ją ściąga - no chyba że ktoś robi na "", ale nie podejrzewam o to Szanownych Kolegów.. więc 2 godzinki wyjęte z życiorysu :) Także w ciągu jednej soboty spokojnie da się wszystko zrobić.