PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo mk3 Sierpc 2.0 TDCI. Ktoś rzuci okiem?



KapitanBomba
21-09-2013, 15:33
http://otomoto.pl/ford-mondeo-stan-idealny-bezwypadkowy-C30551652.html

Witam. Zastanawiam się czy się nie wybrać po to mondeo, ale mam 2 godzinki drogi do Sierpca.
Po rozmowie telefonicznej wyszło, że właściciel nie jest pierwszym, a po prostu kupił od pierwszego (jakiejś firmy). Z tymi wymienionymi wtryskiwaczami to jest tak, że gość nie wie czy były regenerowane czy wymienione ma tylko fakturę na 3800 od poprzedniego właściciela. Auto jest z 2005 roku z końca produkcji podobno po VIN wychodzi 2006. Czy w 2006 były jeszcze te czerwone lampy?
Bez pasków?

mmacie
21-09-2013, 16:00
witam, dokładnie nie przeglądałem ale tylne lampy przed II liftem.Miejscowość Sierpc bardzo kojarzona z przekładkami:mo:.pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniach.

AndiK
24-09-2013, 00:04
witam, tak jak pisze poprzednik-może to być przekładka z anglika, pewnie był bity z przodu i z tyłu, zderzaki są w innym odcieniu niż reszta (ciemniejsze)-maska też, poza tym przedni zderzak jest z 1 liftu (2003-2004r),tylne lampy też starsze. Kiera również wydaje się że jest ze starszego modelu;) Przód niezbyt dokładnie spasowany w ogóle. Poproś o VIN i zobaczymy co wyjdzie:))
pozdr
AndiK

KapitanBomba
24-09-2013, 00:12
witam, tak jak pisze poprzednik-może to być przekładka z anglika, pewnie był bity z przodu i z tyłu, zderzaki są w innym odcieniu niż reszta (ciemniejsze)-maska też, poza tym przedni zderzak jest z 1 liftu (2003-2004r),tylne lampy też starsze. Kiera również wydaje się że jest ze starszego modelu;) Przód niezbyt dokładnie spasowany w ogóle. Poproś o VIN i zobaczymy co wyjdzie:))
pozdr
AndiK

Już odpuściłem, dwa razy dzwoniłem po Vin, ani razu mi nie wysłał. W ogóle facet jakiś mało ogarnięty. W dodatku handlarz.

Jacob_
24-09-2013, 00:19
Nie wiem czemu, ale zawsze jak widze "stan idealny, igla, 100000% bezwypadkowy"itd.... to od razu mi sie wydaje ze cos kombinowane...

Wyciapciane z SGSAdv

adela
24-09-2013, 00:48
Już odpuściłem, dwa razy dzwoniłem po Vin, ani razu mi nie wysłał

Bo wie że to angol i wyjdzie przy pierwszym sprawdzeniu vinu przez byle jaki program..