PDA

Zobacz pełną wersję : MK3 pomoc w zakupie



PawelBW62
26-09-2013, 23:16
http://otomoto.pl/ford-mondeo-tddi-C30241683.html

Warte auto jest tej ceny???
oraz co wy powiecie o tym mondziaku

Co wy na to.

sebcio
26-09-2013, 23:20
Tylny zderzak jakiś niespasowany, wygląda jak malowany przedni zresztą też no i te koła ohydne.

PawelBW62
26-09-2013, 23:25
to sa stalówki... nie problem kupic alusy na lato... a zimą latać na samych stalówkach bez kompaków.

mbaranek
27-09-2013, 07:54
Rzeczywiscie ten tylny zderzak nie jest najszczesliwszy :) Ale samochod ma 12 lat i nie mozna oczekiwac ze bedzie idealem.
Trzeba poogladac i jak silnik i zawieszenie bedzie OK oraz nie bedzie po dachowaniu :) to targowac i brac.

Ciekawe dlaczego nie ma podanego przebiegu,

Pamietaj ze na forum forumowicze zawsze znajda co jest nie tak z autem - ale tak ja pisalem wyzej - 12lat i pewnie niemaly przebieg zawsze beda skutkowal tym ze stan nie bedzie idealny.

jareckimondeo
27-09-2013, 10:59
lepiej napradę czasem dołożyć trochę i kupić coś młodszego i pewniejszego od jakiejś osoby prywatnej niż z komisu mnie bynajmniej tak życie nauszyło raz kupiłem z komisu i nigdy więcej no chyba że masz kogoś ze znajomych co prowadzi komis i ufasz mu że nie wpędzi Cię w kłopoty z samochodem.

sssV
27-09-2013, 11:07
Golas z przebiegiem kolo 400k ale cena to odzwieciedla, moze sie udac, ze pojezdzi jeszcze ale trzeba go oblukaz na zywo.




epiej napradę czasem dołożyć trochę i kupić coś młodszego i pewniejszego od jakiejś osoby prywatnej niż z komisu mnie bynajmniej tak życie nauszyło raz kupiłem z komisu i nigdy więcej no chyba że masz kogoś ze znajomych co prowadzi komis i ufasz mu że nie wpędzi Cię w kłopoty z samochodem.

Bo osoba prywatna wala nie skreci...

jareckimondeo
27-09-2013, 11:45
no dokładnie trzeba go zobaczyć ale i tak jakiś grosz mieć w rezerwie na drobne wydatki ;)

mbaranek
27-09-2013, 12:07
od jakiejś osoby prywatnej niż z komisu

Poprzedni samochod kupilem z komisu i jakos nie narzekam - licznik byl cofniety, ale sprzedajacy nie potwierdzil i nie zaprzeczyl - co wg mnie potwierdza cofniecie :) samochod z jedna mala przygoda zrobil ze mna 110kkm bez awarii uniemozliwiajacej kontunuowanie podrozy.

Nie ma co spisywac komisow na straty - tez da sie cos znalezc.

mirpo
27-09-2013, 12:27
No i wyposażenie to ma słabiuuutkie :/ ręczne lusterka, klima bez "tronica", bez tempomatu, zwykła tapicerka, mocno wytarta kierownica, chyba brak podgrzewania przedniej szyby (a idzie zima i ten gadżet jest rewelacyjny), radio z kasetą.

No ale może nie każdy potrzebuje to wszystko :)

Jakub
27-09-2013, 21:04
Fotele przód są inne :D

Michał-Tbg
27-09-2013, 21:22
Przód spasowany gorzej niż Mały Modelarz którego kleiłem w latach 80-tych...szpary, że palec wejdzie (bez skojarzeń :zakrecony:) ale z fotelami pojechali...kierownica wytarta. Na złom z tym trupem a nie na handel!:red:

PawelBW62
29-09-2013, 11:34
faktycznie bardzo biedne wyposażenie. Jednak na razie będę jeździł tym co mam. Poczekam rok i wtedy uzbieram na coś lepszego, tym bardziej ze ojciec będzie na 100% zmieniał auto.