PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo MK4 2,5T /220KM - opony i felgi zima/lato jakie dobrać



djxxx
01-10-2013, 21:01
Witam.
Szukam kół ( felgi aluminiowe i opony ) na zimę.
Obecnie mam oryginalne koła dla tego modelu mondeo tzn MK4 2,5T 220KM czyli 235/40/18 - letni zestaw.
Sporo czytałem i dobrym wyborem na zimę jest felga aluminiowa 17"/7,5" opona 235/45 lub 225/50. Felgę raczej kupię 17" - wygląd i cena ale bardziej interesuje mnie dobór odpowiedniej opony na zimę. Jeszcze o letnich kołach - jaka jest najlepsza opcja dla tego modelu 18"/??" ???/?? oraz 19"/??" ???/??.
W miarę możliwości proszę też podać dobrą oponę ( cena + jakość ) +/- 550zł - na zimę a na lato max700zł szt.
Z góry bardzo dziękuje

rezulteo opony
02-10-2013, 19:49
Witamy,

Cena i dostępność danych modeli opon zależy od rozmiaru. Przypominamy o indeksie prędkości i nośności. Po linkiem opony do Mondeo IV (http://www.rezulteo-opony.pl/opony-do-ford/mondeo/mondeo-iv/2.5-t-220) są wszystkie rozmiary homologowane do Twojego samochodu. Po wybraniu danego rozmiaru wystarczy kliknąć na zielony guziczek "zobacz opony". Będzie widoczna lista z różnymi modelami i możemy sobie zawęzić kryteria po lewej np. zakres cenowy. Można porównać modele i o nich poczytać.

Pozdrowienia od rezulteo:car: