PDA

Zobacz pełną wersję : Wajcha pod fotelem kierowcy



zbojcerz2
18-05-2005, 00:29
Mam pytanko dotyczace jednej w wajch pod fotelem kierowcy,jedna jest do regulacji fotela w poziomie tj.przód -tył,ale mam też drugą,z która nie wiem co zrobić.Według instrukcji powinna być do przechyłu oparcia w pionie,ale od tego jest pokrętło,do poduchy pod plecami tez mam pokrętło.Porusza się na boki,ale żadnej widocznej reakcji.Więc do czego jest ???

grzebyk
18-05-2005, 00:37
może regulacja góra - dół, strzelam ja mam tylko jedną dźwignię do regulacji w poziomie, w pionie mam regulację elektryczną

KoLin
18-05-2005, 00:41
z tego co zdarzyłem zauważyć to
jedna dźwignia - przód, tył
druga dźwignia - góra, dół
pokrętło od drzwi - kat oparcia
pokrętło od środka - wybrzyszenie oparcia


jesli się myle to mnie poprawcie

fordziak76
18-05-2005, 01:01
Cześć dzwignia ,o ktorej piszesz to prawdopodobnie regulacja wysokosci fotela,pociągnij to zobaczysz ,pokrętło na oparciu to reg wybrzuszenia oparcia (jak działa) :beer:

fordziak76
18-05-2005, 01:04
Jakie masz MK?

zbojcerz2
18-05-2005, 02:25
sorki za blad z podpisem,źle kliknięta opcja w profilu

Jesli to wajcha do ustawienia wysokości siedzenia to brak reakcji czy siedze czy nie,moze cosik spsute ???

zbojcerz2
18-05-2005, 02:29
za dlugi opis jednak,juz chyba bedzie gucio

Rafalrom
18-05-2005, 05:53
Ta wajcha jest do odchylania całego fotela w tył(lub w przód), pozwala to na zmianę ułożenia kąta nóg w kolanach(np).
U mnie trzeba siedziec na fotelu żeby zadziałało, jak odchylisz wajchę to przesyń pośladki do przodu siedziska i do tyłu tak ruchem energicznym poczujesz przeskok i fotel przechyli się w żądanym kierunku/coś jak fotel bujany/.(o ile dobrze to ujołem) 8O

fuel111
18-05-2005, 06:00
Bardzo dobrze brak tylko info o zaciśnięciu zwieraczy :)) :)) :)) :satan:

Kafar
18-05-2005, 07:10
Bardzo dobrze brak tylko info o zaciśnięciu zwieraczy :)) :)) :)) :satan:
:boshe: ta i pamiętać żeby być na czczo bo jak nie to coś może się urodzić :jaja:

v1tek77
18-05-2005, 08:30
Ta wajcha jest do odchylania całego fotela w tył(lub w przód), pozwala to na zmianę ułożenia kąta nóg w kolanach(np).
U mnie trzeba siedziec na fotelu żeby zadziałało, jak odchylisz wajchę to przesyń pośladki do przodu siedziska i do tyłu tak ruchem energicznym poczujesz przeskok i fotel przechyli się w żądanym kierunku/coś jak fotel bujany/.(o ile dobrze to ujołem) 8O
Masz racje to jest taka kołyska :satan:

larky
18-05-2005, 09:56
Mnie by się taka kołyska przydała :zly: takiej regulacji mi własnie brakuje w moim. Zauważyłem, że podświadomie naprężam mięśnie ud i potem normalnie mnie nogi bolą jak cholera. W lagunie miałem ten rodzaj regulacji i brak wyżej wymieniony objawów mięśniowych :)

Truszek
18-05-2005, 13:41
Mnie by się taka kołyska przydała :zly: takiej regulacji mi własnie brakuje w moim. Zauważyłem, że podświadomie naprężam mięśnie ud i potem normalnie mnie nogi bolą jak cholera. W lagunie miałem ten rodzaj regulacji i brak wyżej wymieniony objawów mięśniowych :)

Hmm, jak to ładnie ująć ... leży u mnie na śmietniku taki stelaż z anglika co ma taką regulację ... :satan:

HEVA
18-05-2005, 13:59
Ta wajcha jest do odchylania całego fotela w tył(lub w przód), pozwala to na zmianę ułożenia kąta nóg w kolanach(np).
U mnie trzeba siedziec na fotelu żeby zadziałało, jak odchylisz wajchę to przesyń pośladki do przodu siedziska i do tyłu tak ruchem energicznym poczujesz przeskok i fotel przechyli się w żądanym kierunku/coś jak fotel bujany/.(o ile dobrze to ujołem) 8O

Mniej więcej tak :) Unosi się raczej cześć pod kolanami, prawie jak bujany :satan:
Mam takie cudo przy swoim. Całkiem przydatne.

zbojcerz2
18-05-2005, 22:14
dzieki za wszystkie komentarze :banan: :banan: :banan: Dzis sam stwierdzilem po co ta wajcha,namachalem sie tylkiem w oba kierunki i w koncu fotek sie ruszyl.Ktos ma fajna puente na forum "kto nic nie robi ma wielu pomocnikow" - sa oni bardzo pomocni,ale nie ma to jak samemu glowe lub tylek pomeczyc :beer: :beer: :beer: thx for all coments

pavulon25
19-05-2005, 00:09
Za wysoki nie jestem, ale u mnie jak podniosłem do góry to czułem się jakbym na taborecie siedział. W moim przypadku opcja zbędna (ale żona też nim jeżdzi :( )