PDA

Zobacz pełną wersję : Modeo -prośba o ocenę przez kolegów



WojtekRz
06-11-2013, 13:55
Witam

planuje niebawem przesiąść się z fokusa do mondeo więc szukam - (dziś się specjalnie zarejestrowałem w tej sprawie na forum :) proszę o uwagi dot poniższego okazu. Z góry serdecznie dziękuję


http://allegro.pl/takiego-szukasz-mondeo-titanium-2-0i-navi-dotyk-i3685567575.html

z opisu:
Rok produkcji: 2009 Przebieg (km): 136000
Pojemność silnika (cm3): 1999 Moc silnika (KM): 145

Skrzynia biegów: Manualna Rodzaj paliwa: Benzyna
Typ: Kombi Liczba drzwi: 4/5
Kolor: Czarny Stan: Używany
Uszkodzony: Nie
Wyposażenie: ABS, Wspomaganie kierownicy, Centralny zamek, Klimatyzacja, Poduszka powietrzna, Elektryczne szyby, Radio+CD, Parktronic, Tempomat, Blokada skrzyni biegów, Lakier metallic, Hak, Alufelgi, Elektryczne lusterka, Immobilizer, Komputer pokładowy, Kontrola trakcji, Nawigacja GPS,
Informacje dodatkowe: Bezwypadkowy, Kupiony w salonie, Pierwszy właściciel, Serwisowany w ASO, Sprowadzony, Możliwa zamiana,

brać?

Robert68
06-11-2013, 14:35
Sprawdź kto był pierwszym właścicielem i uważaj na VAT.

WojtekRz
06-11-2013, 15:19
VAT? że sprzedawca podał cenę netto?

a co mi da wiedza kto był pierwszym właścicielem ? że użytkowane w firmie?

Robert68
06-11-2013, 20:20
VAT? że sprzedawca podał cenę netto?

a co mi da wiedza kto był pierwszym właścicielem ? że użytkowane w firmie?

http://www.mondeoklubpolska.pl/showthread.php/50052-Ile-powinno-kosztowa%C4%87-sprowadzone-auto-Opis-mechanizmu-oszustwa-na-VAT

A tak na przyszłość użytkowanie forum rozpoczyna się od przeczytania pewnych tematów, unikasz wtedy zadawania "głupich" pytań.

WojtekRz
07-11-2013, 10:47
Dzięki za zwrócenie uwago na problem z przekrętami na VAT.

Rozumiem że jak sprzedającym jest osoba fizyczna to ryzyko spada do minimum?

Może to też "głupie" pytanie ale nie każdy jest alfa i omegą . Czytać umiem:hehe: ale jak wskazałeś co czytać to poszło szybciej.

Robert68
07-11-2013, 14:24
Rozumiem że jak sprzedającym jest osoba fizyczna to ryzyko spada do minimum?

Jeżeli jest pierwszym właścicielem auta. Jeżeli je tylko odsprzedaje a tak robią handlarze trzeba uważać.

czeslaw555
08-11-2013, 08:46
to auto i ten sprzedawca, temat wałkowany był już na forum forda. Opisy daleko im do prawdy .