PDA

Zobacz pełną wersję : MK2 - prośba o wnikliwą opinię :)



skibson
07-11-2013, 10:56
http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo-ghia-CID5-ID2jBUL.html#6e4a9ffcd0

RaFi_mk2V6
07-11-2013, 20:13
po 1 po co zaladac co chwila nowy temat,nie lepiej bylo dac ddo tamtego watku.
po2 tyl jakos tak dziwnie nisko.
po 3 kolejne fotki nie przedstawiaja nic szczegolnego,zadzwon do goscia i niech wysle ci na meila wiecej fotek,przyczym niech zrobi to aparatem nie salcesonem

iNDi
07-11-2013, 22:11
tył siedzi, dach porysowany(zapewne od anteny na magnes) , cena dosyć wysoka jak na 2.0 bez lpg ale czy warto odda ci to faktyczny stan auta. Zdjęcia kaszana nic więcej nie da się wywnioskować

skibson
08-11-2013, 14:17
po 1 po co zaladac co chwila nowy temat,nie lepiej bylo dac ddo tamtego watku.
po2 tyl jakos tak dziwnie nisko.
po 3 kolejne fotki nie przedstawiaja nic szczegolnego,zadzwon do goscia i niech wysle ci na meila wiecej fotek,przyczym niech zrobi to aparatem nie salcesonem

Po 1. bo w poprzednim wątku nikt mi nie odpowiedział później.
Po 2. Dle manie też jest to dziwne, dodatkowo wydają mi się dziwnie zrobione nadkola właśnie przez to
Po 3. Zadzwonie i się dowiem :)

skibson
09-11-2013, 14:40
Trafiłem spoko egzemplarz.. http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo-ghia-zadbany-polecam-CID5-ID3yt35.html#80f1d87416

Może nie ma grzanych siedzeń (zawsze można dołożyć) i klimatronika, tylko manual, ale jest grzana szyba przednia, check panel także przyjemnie. Czekam na opinię :) A i nawet cena spoko, tylko meeega daleko bo w Poznaniu :/

RaFi_mk2V6
09-11-2013, 20:21
zderzak tyl wyglada na inny kolor,ale moze to przez padajace swiatlo mi sie wydaje,
kolena rzecz cena 4000zl i sama benzyna tez bym sie zastanowil,bo te spalanie ktore gosc podaje jest wedlug mnie nie osiagalne,
no i do remontu nadkola masz,a to nie sa tanie rzeczy
mysle z elepiej juz poszukac czegos ciut drozszego z gazem
generalnei po fotkach ja nie widze nic innego do czego mozna by sie przyczepic

dream
09-11-2013, 20:27
O czym tu mowa... to auto za rok ma 16 lat...:boshe:

hudy
09-11-2013, 21:02
jak sie uprzesz to tego w Radomiu Ci wstępnie obejrzę, stoi chyba na waryńskiego :) takie same koła założyłem jak swojego goniłem :zaklopotanie: cena kosmos

skibson
10-11-2013, 02:23
zderzak tyl wyglada na inny kolor,ale moze to przez padajace swiatlo mi sie wydaje,
kolena rzecz cena 4000zl i sama benzyna tez bym sie zastanowil,bo te spalanie ktore gosc podaje jest wedlug mnie nie osiagalne,
no i do remontu nadkola masz..

Zderzak tylny wydaje się być ok moim zdaniem.
Jeżeli chodzi o gaz to z poprzedniego auta mam butle, kwestia przełożenia i założenia sekwencji.
Spalanie też wydaje mi się bardzo zaniżone.
A nadkole nie widze zeby były do roboty, ale mam taniego blacharza także nie myślę o tym :D


O czym tu mowa... to auto za rok ma 16 lat...:boshe:

Nie mam zbyt dużych funduszy (max 8tys.), żeby wydać na młodszy model ok. 10 tys., nawet jakby nie było to mondeo :/


jak sie uprzesz to tego w Radomiu Ci wstępnie obejrzę, stoi chyba na waryńskiego :) cena kosmos

Dzięki za propozycję, właśnie miałem pytać, choć moim zdaniem zaniedbany ten z Radomia, no i cena tak jak mówisz masakra ;p


Jest kolejny: Habeta, GHIA, 2,0 b+g tylko kiepska cena bo az 7800zł :/ => http://tablica.pl/oferta/mondeo-gazklimafull-opcjaplghia-2000-CID5-ID3jb4Z.html#95e29e4442

No i MK3 też się trafił: http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo-ghia-2001-CID5-ID3TbGl.html#95e29e4442, ciekawy przebieg.

dream
10-11-2013, 12:22
Nie mam zbyt dużych funduszy (max 8tys.), żeby wydać na młodszy model ok. 10 tys

Źle sie zrozumieliśmy, każdy kupuje na co go stać, ale o opinie typu "inny odcień błotnika" czy "źle spasowany zderzak"..... nie ma co sie spodziewać cudów w 16 letnim aucie :phi:

---------- Post added at 11:22 ---------- Previous post was at 11:20 ----------

Co do cen, to dobrego auta nikt Ci tanio nie odda

skibson
10-11-2013, 12:37
Co do cen, to dobrego auta nikt Ci tanio nie odda

Nie szukam ideału, ale ten MK2 w moim ostatnim poście ma do niego najbliżej moim zdaniem :)