PDA

Zobacz pełną wersję : UNIROYAL MS Plus 77



Mareklubin59
26-11-2013, 17:55
A co powiecie koledzy o takich oponkach UNIROYAL MS Plus 77 205/55R16 91H, mam letnie tej firmy i super się jeździ ale zimowe to nie wiem czy też są dobre.

linkgrabber
26-11-2013, 18:03
jak kupilem ale na 17 koła. Jeszcze nie jeździłem także nie będę się wypowiadał.

Z tego co przeglądałem testy i opinie to w tej cenie warto. Chyba :D

Mareklubin59
26-11-2013, 19:05
Właśnie też przeglądałem,co prawda na jeden sezon jeszcze mi starczą stare ale patrząc cenowo to nawet nawet są. Tylko właśnie czy sprawdzają się bo co niektóre zimówki to są gorsze niż letnie:skromny:

Jareczek1980
26-11-2013, 21:51
uniroyale to wg mnie najbardziej komfortowe a przy tym najbezpieczniejsze opony jakie miałem. Nie kupię innych. Teraz jeżdżę na letnich bridgestonach - dramat w porównianiu do rainexpertów, zimowe goodyear -dramat w porównaniu do ms plus (zimowych uniroyali). Jedyna wada to wygląd z boku, czesto wyglądają jak flak.

rezulteo opony
27-11-2013, 21:38
Witamy :car:,

Warto się zapoznać z artykułem: Uniroyal MS Plus 77, opona stworzona do jazdy po mokrej nawierzchni (http://www.rezulteo-opony.pl/r-nowe-opony/uniroyal-ms-plus-77-opona-stworzona-do-jazdy-po-mokrej-nawierzchni-24756). Są tam opisane najważniejsze kwestie, a na dole można znaleźć linki do porównania cen, zobaczenia innych modeli czy zapoznania się z rezultatami testów.

Pozdrawiamy,

rezulteo:car:

sssV
27-11-2013, 21:44
Ja mam ms77 od tygodnia.
Prowadzenie na mokrej nawierzchni idealne, podobnie na oblodzonej czy blocie posniegowym.
Nie wiem jeszcze jak zachowaja sie kopnym sniegu ale jesli bedzie chocby w polowie tak dobrze jak powyzej to stwierdze, ze sa to opony idealne. :skromny:

Mareklubin59
03-12-2013, 16:35
Właśnie ciekawe jak się zachowują w śniegu,bo letnie to mam tej firmy i faktycznie sprawują się idealnie jak by były przyklejone.Faktycznie wygląd ma nienajlepszy ale ja myślę że nie wygląd ma tu główną rolę ale jej zachowanie i działanie + głośność a w letnich to akurat się sprawdza.Myślę że w zimowych też tak będzie.

lukas810
04-12-2013, 22:13
no i ja chyba zdecyduje się na ich zakup, aaa co ;p

bili117
12-12-2013, 00:04
Powiem tak, jeździłem na uniroyalach 7 lat w poprzednim mondeo. Może i wysokość bieżnika zmniejszyła się po tylu latach ale opony nigdy nie sprawiły problemu. Mówię o oponach letnich.

Mareklubin59
12-12-2013, 08:41
Własnie letnie mam bo z takimi kupiłem Mondka i faktycznie super na nich się jeździ,tak że letnie jak bym miał wymieniać to na pewno na Uniroyalki znowu. Myślę że zimowe też będą idealne.

bili117
12-12-2013, 15:16
Powinno być podobnie choć nigdy niewiadomo jakiej mieszanki używają i jak sie zachowują przy większych mrozach. Ostatnio często je reklamowali nawet w tv więc powinny być ok

Mareklubin59
12-12-2013, 16:05
Powinno być podobnie choć nigdy niewiadomo jakiej mieszanki używają i jak sie zachowują przy większych mrozach. Ostatnio często je reklamowali nawet w tv więc powinny być ok

Własnie na mokrą są idealne a czy na śniegu też to nie wiadomo,reklamy właśnie widziałem. Musiałby ktoś się chyba wypowiedzieć kto jeździł na starszych wersjach czyli 66 być może to to samo. Z reklam i opisów wynika że niby jest to samo tylko ulepszona,tylko czy ulepszenie poszło w dobrą stronę.

jerry77
13-12-2013, 21:30
Ja jeździłem 4 zimy na MS 66,w górach, nie mam zastrzeżeń,oponki dobrze radzą sobie na śniegu,byłem zadowolony.

Jareczek1980
14-12-2013, 22:43
Własnie na mokrą są idealne a czy na śniegu też to nie wiadomo,
nie wiem czy 77, ale 66 są podobno stworzone po to by dobrze się jeździło na błocie pośniegowym. I to jest logiczne, bo w 80% w zimie najczęsciej się w nim jeździ.
Co do jakości na śniegu, nie mam żadnych zastrzeżeń.

rezulteo opony
16-12-2013, 23:18
Witamy ponownie,

Jest to opona ze średniej półki, więc na pewno najgorsza nie jest :) Wiadomo każdy ma różny budżet. Jeżeli chodzi o dyskusję dotyczącą nawierzchni to w nowym modelu jest nowy układ lameli i jak pokazują testy - na śniegu i lodzie opona ta daje sobie bardzo dobrze rade. Można też porównać z innymi modelami i zachęcamy do porównania cen, gdyż czasami różnice są spore.

Rezulteo:car:

P.S. Nie mówimy tylko o oponach, ale generalnie nie wszystko to co jest reklamowane w tv jest najlepsze, dlatego warto sprawdzać dokładnie kupowany towar, jego parametry itd... zwłaszcza kiedy mamy szeroki dostęp do danych w Internecie.