PDA

Zobacz pełną wersję : Co powiedzie na temat MK4 pakiet st



PeterxXx
30-11-2013, 23:36
Witam koledzy proszę was o opinię tego egzemplarza http://otomoto.pl/ford-mondeo-2-0-tdci-140km-st-titanium-x-C30793860.html ponieważ będę na tygodniu w Łukowie i przymierzam się do jego zakupu. Może podpowiecie na co zwrócić uwagę w tym egzemplarzu.
Pozdrawiam.

RalfiX78
30-11-2013, 23:49
Co mi się rzuciło w oczy to: źle spasowany przedni reflektor od strony pasażera i że ma jedynie przeciwmgłowe światła z wersji Titanium S. Jeśli to wersja titka S to powinien mieć też inny tylny zderzak, a ma prawie taki sam jak ja mam w swoim.
Ps. No chyba że się mylę z tym pakietem, jeśli tak to sorry ;)

Robert68
01-12-2013, 00:26
To nie jest Titanium S, brak czerwonych szwów we wnętrzu. Prawdopodobnie ktoś dołożył tylko pakiet stylizacji "S".

norbi333
01-12-2013, 00:29
To nie jest Titanium S, brak czerwonych szwów we wnętrzu. Prawdopodobnie ktoś dołożył tylko pakiet stylizacji "S".
O ile się nie mylę to prawdziwe titanium S było tylko z najmocniejszymi silnikami.Do innych można było tylko dokupić pakiet ospoilerowania titanium S

caqerr
01-12-2013, 08:27
Ano powyżej macie racje... Poza Norbasem. Wodniak ma tit.s pełną gębą a ma 2.0 tdci 140tke... No chyba ,że ktoś się bawił w wykończenie środka ale wątpie w to...
Tyle, że chyba tylni zderzak też jest z tit.s bo tak jakby delkatnie dyfuzor wystawał.
W środku brak czerwonej nici , dywaników , wykończenia konsoli w kolorze 'piano black' , przycisku ford power...
to takie główne różnice między tit.x a s...

Robert68
01-12-2013, 10:08
przycisku ford power...to takie główne różnice między tit.x a s...

Nieprawda, X także posiada taki "przycisk".