PDA

Zobacz pełną wersję : Warto interesować się tym Mk3?



Kondziu
01-12-2013, 00:43
Jak w temacie, Warto interesować się tym Mk3?
http://otomoto.pl/ford-mondeo-2-0-tdci-ghia-navi-pelna-opcja-C30961998.html
Bo w sumie ma wszystko co mi potrzeba (czyli:PODGRZEWANA PRZEDNIA SZYBA, PODGRZEWANE FOTELE,
KLIMATYZACJA, ELEKTRYCZNE SZYBY x 4, TEMPOMAT, KIEROWNICA WIELOFUNKCYJNA. brak tylko automatu.)
i dość ładnie się prezentuje... Ciekawe jak na żywo...

kojot310
01-12-2013, 19:14
Przyzwoicie wygląda na fotach

kevin27
01-12-2013, 23:29
- co najmniej pierwsze zdjęcie jest poprawiane photoshopem - to źle wróży.
- brakuje zdjęcia silnika i bagażnika.
- auto ewidentnie picowane pod sprzedaż....

Jechać, zobaczyć i opisać sie na forum :)

Pozdrawiam

Pucek_TM
01-12-2013, 23:37
Widać, że autko wypicowane pod sprzedaż. Zdjęcia mało naturalne. Może i nie było bum bo na przednim zderzaku widać sporo odprysków.
Fotele na bank prane. Miałem mondeo z kremowym wnętrzem i po praniu mimo iż uważałem strasznie i dbałem to szybko się zrobilo czarne.
Poza tym spójrzcie jaki czarny ma dywan. Przebieg wątpliwy. Raczej nierealny.
Poza tym bardzo rzadko spotykana wersja kolorystyczna wnętrza w mondeo mk3 po lifcie.

slowik
13-12-2013, 19:42
zadzwoniłem z ciekawości :) i sprzedawca nie chciał podać nawet numeru VIN hehe.... a co do przebiegu ja swojego kupiłem od znajomego z przebiegiem 150 000 a ten sam rocznik także realne fakt że kupiłem go w maju a teraz już niestety jest u mechaniora i czeka na wymianę dwumasy mam nadzieję że jutro będzie już do odbioru hehe :D takie małe btw. nie wiem czy też tak macie ale ja jeżeli widzę w opisie na pierwszym miejscu "Posiada książkę serwisową" to zapala mi się taka czerwona lampka :D ale to może tylko takie moje odczucie hehe

sssV
13-12-2013, 20:12
Moja rada jest taka, ze jak chcesz automat i sie go nie boisz to go nie odpuszczaj.
Od poltora miesiaca jezdze automatem i wiem, ze juz nie chce manuala.

Kondziu
14-12-2013, 21:21
nie chce manuala.
W pracy obecnej jak i poprzedniej mam same automaty i też już manuala nie chcę...
Na razie go odpuszczam bo trza więcej kaski odłożyć.