PDA

Zobacz pełną wersję : Półeczka pod radiem



jacus40
20-05-2005, 13:23
Witam!!
Może ktoś wie jak wymontować tą półeczkę pod radiem w MKI?

v1tek77
20-05-2005, 13:29
Ciesz sie, że masz poleczke :satan:
U mnie gosciu wpakowal sobie taki schowek na kasety i strasznie mnie to denerwuje bo jak wrzucam trojke to potrafie wcisnac przycisk i sie otwiera. Normalna porazka :wall: nie wiem czym to zaslepic bo bym juz chetnie wywalil ale nie chce jezdzic z dziura

szakul1
20-05-2005, 13:44
A ja z kolei szukam takiej poleczki bo poki co to mam wpakowany zestawik audio fordzika a chetnie wrzucilbym sobie swojego Pioneerka lecz niestety nie moge bo bede mial pod nim taka wielka czarna (dobrze ze nie ziejaca ogniem ) dziure:-(

Truszek
20-05-2005, 13:47
A ja z kolei szukam takiej poleczki bo poki co to mam wpakowany zestawik audio fordzika a chetnie wrzucilbym sobie swojego Pioneerka lecz niestety nie moge bo bede mial pod nim taka wielka czarna (dobrze ze nie ziejaca ogniem ) dziure:-(

Ale na allegro są takie zaślepki do tych dziur. Koledzy z forum to stosowali i jest dobrze.

KrzysztofStu
20-05-2005, 13:55
Witam!!
Może ktoś wie jak wymontować tą półeczkę pod radiem w MKI?
Najłatwiej jest wyjąć radio. Wtedy można włożyć łapę do środka i wysunąć półeczkę.

altoot
20-05-2005, 14:07
Ciesz sie, że masz poleczke :satan:
U mnie gosciu wpakowal sobie taki schowek na kasety i strasznie mnie to denerwuje bo jak wrzucam trojke to potrafie wcisnac przycisk i sie otwiera. Normalna porazka :wall: nie wiem czym to zaslepic bo bym juz chetnie wywalil ale nie chce jezdzic z dziura

to wywal i wstaw półke...

DOMIn-mondeo95
20-05-2005, 19:25
Witam!!
Może ktoś wie jak wymontować tą półeczkę pod radiem w MKI?

Po prostu wsul lapke do poleczki lekko nacisnij w dol a druga lapka zlap za gorna krawedz i pociagnij delikatnie do siebie. Powinna wyjsc bez problemu. Ona (ta poleczka) ma na gorze takie dwa zatrzaski i trzeba je nagiac do dolu.

grzebyk
20-05-2005, 21:49
ta półeczka ma cztery zatrzaski, po dwa na górze i na dole, mniej więcej około 2 cm od brzegów, z budowy zatrzasku wynikało by że powinny dać się wyjąć bez odginania ale lepiej je odgiąć niż urwać

rc23
20-05-2005, 21:53
Ciesz sie, że masz poleczke :satan:
U mnie gosciu wpakowal sobie taki schowek na kasety i strasznie mnie to denerwuje bo jak wrzucam trojke to potrafie wcisnac przycisk i sie otwiera. Normalna porazka :wall: nie wiem czym to zaslepic bo bym juz chetnie wywalil ale nie chce jezdzic z dziura
Poszukaj klawiszy od podgrzewania foteli są montowane w to miejsce :beer:

jarekch
20-05-2005, 21:54
A ja z kolei szukam takiej poleczki bo poki co to mam wpakowany zestawik audio fordzika a chetnie wrzucilbym sobie swojego Pioneerka

Szrocik albo jakaś zastępcza, uniwersalna. Jak będziesz brał jakieś części na szrocie, to może nawet dostaniesz taką półeczkę gratis.

Pafqo
21-05-2005, 10:07
A do czego sluzy wogole ta poleczka. W moim MK2 jest tak waska ze moge tam tylko cienki notatnik wlozyc?
Moze ma jakis ukryty cel ta polka bo do czego ja wykorzystywac nie wiem :)

altoot
21-05-2005, 10:21
Poszukaj klawiszy od podgrzewania foteli są montowane w to miejsce :beer:


nie w MkI...
panel z przyciskami jest w MkII (poza tym jest za wąski). w MkI podgrzewanie foteli jest na fotelach...

v1tek77
21-05-2005, 14:28
to wywal i wstaw półke...
No bede musial sie do Ciebie usmiechnac o takowa. Ale to juz chyba po Twoim powrocie albo sam podjade w to miejsce tylko bez Twoich mozliwosci to pewnie duzo przeplace :satan: :beer:

altoot
21-05-2005, 15:07
to wywal i wstaw półke...
No bede musial sie do Ciebie usmiechnac o takowa. Ale to juz chyba po Twoim powrocie albo sam podjade w to miejsce tylko bez Twoich mozliwosci to pewnie duzo przeplace :satan: :beer:

w srode bede przejezdzał tamtedy w drodze na Roztocze - wezme tą półkę - do odebrania bedzie w sobote wieczorem w Łodzi

rc23
21-05-2005, 22:11
Poszukaj klawiszy od podgrzewania foteli są montowane w to miejsce :beer:


nie w MkI...
panel z przyciskami jest w MkII (poza tym jest za wąski). w MkI podgrzewanie foteli jest na fotelach...
Racja racja :pad: :pad: :pad: gdzie byśmy byli Bez CIEBIE...na drzewach jeszcze chyba :beer: