PDA

Zobacz pełną wersję : proszę o opinie o tym mkIV



krzychoo
12-02-2014, 15:42
Witam wszystkich

Na wstępie chciałem się przywitać. Dzisiaj dopiero się zarejestrowałem gdyż potrzebuję Waszej pomocy. Do tej pory od 5lat sporo czytałem to forum gdyż miałem mondeo mk3, ktore sprzedalem tydzień temu. MK3 spisywało się świetnie dlatego chiałbym mk4, o którym tez wiele dobrego słyszałem.
Mam na oku pewien egzemplarz. Rozmawiałem już 2 razy telefonicznie z właścicielem. Facet jest ok, czuję że nic nie ma do ukrycia, podał vin i wszystkie przeglądy z książki co też udało mi się potweirdzić po telefonie do serwisu. Mondek obecnie ma małe przytarcie z lewego tyłu (wysłał mi dodatkowe fotki, ale tego się nie boję - naprawię sobie). Auto jest serwisowane w 100%, 2 lata było w leasingu i zrobiło w tym czasie 116 tys km, później obecny właściciel dołożył 10 tys km i chce sprzedać gdyż potrzebuje kombi (tak twierdzi). Serwis potweirdził wpisy co około 20 tys km.
Do Was mam prośbę o ocenę zdjęć i skomentowanie wszystkiego co budzi jakieś wątpliwości czy uwagi.
Moje wątpliwosci na dzień dobry to:
- czy były leasingi na 2 lata, nie znam się ale jakoś zawsze myślałem że biorą na 3 lata
- jest to dosyć uboga wersja wyposażenia, czy te chromowane listwy wokół wlotu powietrza na atrapie przedniej i grillu mogą być oryginalne fabrycznie czy ktoś tu coś upiększał albo co gorsza po dzwonie wstawił zderzak od jakiegoś titanium. Z serwisu mam info tylko o wymianie reflektora przedneigo i malowaniu błotnika przedniego.
- te felgi na zdjęciu to chyba 16" ?

link:
http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo-mk4-salon-rp-serwisowany-lift-2011-r-ledy-CID5-ID4uU9j.html
proszę o Wasze opinie i jeszcze raz witam i pozdrawiam
krzychoo

Jakub
12-02-2014, 17:54
Dobrze by było, abyś miał VIN tego auta.
Cena... atrakcyjna.
Wersja wyposażenia to Ambiente, ale - z tego co widzę, to ramka wokół atrapki w zderzaku jest dołożona (możliwe że fabrycznie).
LEDy też mogą być fabryczne, ale mogą być dołożone - jak u mnie.
Bez VIN'u to zgadywanka.

krzychoo
12-02-2014, 18:09
nr vin to : WF0EXXGBBEBC47181

sprawdzałem go w etis ford i tak jakiś enigmatyczny wpis jest "chromowana" i nic po tym, może chodzi o ten gril ?

sprawdzisz sam ?

Kkuba
12-02-2014, 19:53
- czy były leasingi na 2 lata, nie znam się ale jakoś zawsze myślałem że biorą na 3 lata


na osobowe min okres leasingu to 24 miesiące - jest to mniej popularny okres, bo wykup musi być na poziomie 20% co znacznie zwiększa kwotę odsetek do spłaty.

Jakub
12-02-2014, 23:51
Oprócz felg wszystko zgadza się z numerem VIN.
Na serwis z nim i robic deal ;)