PDA

Zobacz pełną wersję : Brak dokumentow ????



sniegu
17-02-2014, 13:22
Witam , chce kupic mondeo mk3 w benzynie 2.0 szukam i szukam ,, allegro otomoto tablica itd ..... znalazlem ciekawy model z komisu z gniezna ... wiem wiem co sadzicie o komisach ,, ale ja musze zobaczyc na wlasne oczy by pozniej wysówac jakies wnioski ... dzwonie to komisu i pytam o samochod po czym slysze ze samochod nie ma jeszcze dokumentow i ze beda w przyszlym tyg ... hmmm samochod jest sciagniety z niemiec ... mija tydz a samochod nie ma jeszcze dokumentow ,, czy tu czasem nie kreci sie jakis wałek ? moze czekaja na dokumenty specjalnie robione pod auto przebieg 40.000 od starszego pana itd ; \

Jondi
17-02-2014, 13:55
Niektóre komisy tak jak mojego znajomego opłacają w pełni auto. Dlatego też mogą nie mieć dokumentów bo są w trakcie tłumaczenia opłat itp

RalfiX78
17-02-2014, 14:11
Przy moim podobnie było i nie miałem żadnego wałka a nawet sprawdzałem, czy nie widnieje w rejestrze pojazdów kradzionych Polska/strefa Schengen. Widocznie Mondi jest świeżo sprowadzone i to trochę musi nie stety trwać.

ghostu
17-02-2014, 15:57
No i trzeba licznik cofnąć na te 40.000km przebiegu :zakrecony:

Artur Mondeo
17-02-2014, 16:10
40 tys cofnać ale na jedno kolo = 160 :)

zsmarti
17-02-2014, 17:24
ha ha ha kolego w Gnieźnie to ja się wychowałem tam to wszytko jest możliwe przecież jak każdy wie Gniezno to stolica komisów niestety ja je omijam szerokim łukiem

hudybyk
17-02-2014, 18:10
ja z własnego doświadczenia też nie polecam nawet interesować się autami z komisów w Gnieźnie...

sniegu
17-02-2014, 21:52
Heh , wiecie to nie chodzi o to ze w gnieznie sa same walki itd , bo ja bylem w kilku komisach w odleglosci 50km od mojego miasta i tez byly walki .. przyklad otwieram bagaznik a tam wyciety fragment tlumika , i pytam skad to jest a ja nic nie wiem panie ja dopiero co sprowadzilem itd ... hmmmm fakt ze jak odpalil silnik to jak ursus z 58 r. hah dalej nie ogladalem ...

http://otomoto.pl/ford-mondeo-20-ghia-klimatronik-niemcy-nav-C31427342.html

o niego mi dokladnie chodzi . Koledzy z gniezna pewnie znaja ten komis to moze mi wiecej informacji przekaza :hmm::hmm: