PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo MK2. Prosze o ocene



Iceman_
09-03-2014, 12:26
Witam, brat postanowił kupić mondeo mk2 i wypatrzyliśmy taki okaz:

http://tablica.pl/oferta/ford-mondeo-1-8-td-CID5-ID4UW79.html

Kolor z tylu na nadkolach różni się, to wiemy. Nam to nie przeszkadza. Niby wszystko ok z samochodem bo dzwoniliśmy. Co Wy o tym sądzicie? Czego się obawiać i co sprawdzić dokładnie gdy pojedziemy go oglądać? Trochę km do niego mamy więc się zastanawiamy.. :hmm:

polciuxxx
09-03-2014, 13:58
Generalnie to blacha jeżeli chcesz tym dłużej pojeździć, nadkola wewnętrzne i zewnętrzne, podłoga, tylne podłużnice. Sprawdź czy działa grzanie szyby czołowej... O mechanicznych sprawach niech się ktoś z większym pojęciem wypowie.

mad
09-03-2014, 19:00
2.400,- to kosztuje.

ratmed24
10-03-2014, 20:06
co tu kolego możesz na telefon się dowiedzieć, że wszytko cacy za 2400? ja bym sprawdził na pewno zawieszenie, stan hamulców, wycieki z silnika, pompy wtryskowej, z wtrysków no i oczywiście przyspieszenie auta(od 2000-2200 powinien znacząco reagować na but w podłodze), czy nie kopci jak odpala, jakim olejem zalewany, zagrzać go dobrze i zerknąć na układ chłodzenia żeby aby uszczelki pod głowicą nie miał trachniętej, prócz amorów resztę samemu z kompletem kluczy i po jeździe autem da rade sprawdzić oraz blacharkę pod warunkiem, że chcesz go długo użytkować - to w dużym skrócie - przebiegu się nie obawiać i ile prawdziwy te diesle są nie do zajechania o ile dba się i odpowiednio użytkuje( sam mam klekota z duzym przebiegiem od 6 lat )

sssV
10-03-2014, 22:07
2.400,- to kosztuje.
:up:

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:04 ----------


co tu kolego możesz na telefon się dowiedzieć, że wszytko cacy za 2400? ja bym sprawdził na pewno zawieszenie, stan hamulców, wycieki z silnika, pompy wtryskowej, z wtrysków no i oczywiście przyspieszenie auta(od 2000-2200 powinien znacząco reagować na but w podłodze), czy nie kopci jak odpala, jakim olejem zalewany, zagrzać go dobrze i zerknąć na układ chłodzenia żeby aby uszczelki pod głowicą nie miał trachniętej, prócz amorów resztę samemu z kompletem kluczy i po jeździe autem da rade sprawdzić oraz blacharkę pod warunkiem, że chcesz go długo użytkować - to w dużym skrócie - przebiegu się nie obawiać i ile prawdziwy te diesle są nie do zajechania o ile dba się i odpowiednio użytkuje( sam mam klekota z duzym przebiegiem od 6 lat )

Niech jeszcze zacznie urywac cene na wszystko co nie halo. Sprzedajacy mu doplaci w koncu.

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:05 ----------


Co Wy o tym sądzicie?
Samochod w cenie roweru. Jak odpala, jezdzi i nie zlamie sie na pierwszej muldzie to jest dobrze,

Iceman_
11-03-2014, 21:14
pod warunkiem, że chcesz go długo użytkować

No tak, samochód kupujemy na dłuższy czas... :hmm:

Dzięki wszystkim!

Iceman_
12-03-2014, 19:15
Zakup dokonany! :hmm: Nie było w tym samochodzie nic niepokojącego więc szybka decyzja i samochód na swoim podwórku :D Dzięki za pomoc wszystkim. Niedługo założę temat w Naszej Flocie. :hehe: