PDA

Zobacz pełną wersję : [Porady] myjka dla Auta



krzysiek322
09-04-2014, 15:35
Witam
potrzebuje zakupić myjkę ciśnieniowa głównie do mycia auta i sidingu domu. niestety z budżetem krucho więc rozglądam się za czymś tańszym. np tryton. Może ktoś podzieli się opinią ?

Mav
10-04-2014, 15:15
Jeśli ma być tańsze to kup coś sygnowanego przez markety typu Castorama. Zwykle jest to chiński sprzęt, ale na osobę prywatną jest 2 lata gwarancji i z gwarancją nie ma patyczkowania- nie działa to oddają kasę lub wymieniają.
Dobierz tylko parametry oraz akcesoria (pianownica, końcówka do kostki brukowej, itd) wg własnego uznania.

gnieciuch
12-04-2014, 19:33
Jeśli ma być tańsze to kup coś sygnowanego przez markety typu Castorama.
popieram
mam już trzecią, i ta działa ok koszt ok 169 zł :) myje wszystko jak ta lala :)

krzysiek322
14-04-2014, 14:21
do castoramy mam trochę daleko. Pozatym wychodzę z założenia że lepiej kupować w normalnych sklepach z narzędziami. Niż w takich marketach.Bo tam pchają wszystko, i mało jest ludzi którzy potrafią naprawdę doradzić a nie tylko kasę wyzyskiwać.Na tą myjkę też jest 2 lata gwarancji i podobno serwis w polsce.

gnieciuch
14-04-2014, 20:27
Bo tam pchają wszystko, i mało jest ludzi którzy potrafią naprawdę doradzić a nie tylko kasę wyzyskiwać.Na tą myjkę też jest 2 lata gwarancji i podobno serwis w polsce.
akurat w castoramie to im leży czy sprzedadzą to czy tamto a klientów jest sporo i opinie o sprzęcie są przekazywane, więc ktoś nie poleci Ci tego bo mu leży na magazynie tylko to co ma mniej zwrotów, lub to co kupują i chwalą klienci
z drugiej strony ja do casto miałem 22 km ale pojechałem kupiłem najtańszą i korzystam :) i sobie chwalę, bo taką samą u mnie we wiosce chcieli mi sprzedaż za 80 zł drożej :D

wybór należy do Ciebie. Jak chcesz to zawsze można kupić jakiegoś karhera wtedy jakość gwarantowana i serwis tez w Polsce :) cena już inna a działa tak samo.

pozdrawiam

damian1903
14-04-2014, 22:25
Jak chcesz to zawsze można kupić jakiegoś karhera wtedy jakość gwarantowana i serwis tez w Polsce cena już inna a działa tak samo.w Tesco sa Karhery po 250zł

dzekwj
15-04-2014, 11:29
Ja kupiłem w Castoramie myjkę Nilfisk za 468 zł. Myłem co prawda dopiero dwukrotnie ale działa ok. Tylko brakuje porządnej pianownicy, bo na tej dołączonej do zestawu piana marna :boshe:

diablo228
15-04-2014, 13:07
Koledzy w takiej kwocie to można w myjkach przebierać, ważne aby ją tylko nie przegrzać, i nie ważne jakiej marki kupisz różnią się one głównie obudową :) gdyby to był Profi sprzęt to polecał bym Karchera do pracy, ja używam do prac detailingowych Karchera HD 5/15c ale to całkiem inna kwota do wydania. Czy zakupisz taniego małego karcherka czy inną marketową maszyne będziesz zadowolony.


dzekwj porządna pianownica to połowa twojej myjki :)

adam69
15-04-2014, 14:04
co do firm to się z tobą nie zgodzę. Zawsze patrze sobie na tabliczki z informacjami ile wat itp. I skoro na jednej masz napisane np 3000wat a druga mniej więcej w tej samej cenie i tylko 1600wat(Mówimy o tych tańszych sprzętach) to znaczy że ta pierwsza firma która to stworzyła już na starcie okłamuje klienta. I takiej firmy bym nie wybrał. Swoją drogą możesz się skusić na trytona bo patrząc po ich sprzętach no moce nie są "pompwane"

gnieciuch
17-04-2014, 16:20
mamy karchera w firmie za 3 tyś i mam myjkę za 159 zł :) którą targam do auta bo nie chce mi się karchera wyciągać aby umyć auto.
efekt taki że karcherem jest szybciej, a myjką trzeba ze 2 razy oblecieć i efekt taki sam :)
no ale jak się myje np wiertnicę zamontowaną na pikup'ie to taką za 159 zł nie zwojujesz zbyt wiele.

adam69
17-04-2014, 19:29
może zbyt wiele nie zdziałasz ale autor pisał że tylko do mycia autka itp. wiec spokojnie wystarczy tańsza.