PDA

Zobacz pełną wersję : Ja widzę w nim okazję, a Wy Koledzy? Zerknijcie.



WojtekMK2
04-05-2014, 19:17
Ma to być 3 auto w rodzinie jako mobilny szybkojezdny serwis, więc taki mały szybki "wół do roboty".
Proszę o kilka słów krytyki lub aprobaty.
Mam 300km by go obejrzeć/kupić.
http://otomoto.pl/ford-mondeo-C33081658.html

ghostu
04-05-2014, 19:22
Wygląda przyzwoicie i nic złego nie powiem :hmm:

Tycak
04-05-2014, 19:25
W sumie nawet jakby trzeba było włożyć w niego z 5kPLN to i tak wyszedł by na gotowo poniżej 13kPLN czyli według mnie powinno być ok.
Przynajmniej będziesz miał sporo nowych części i będziesz wiedział co masz zrobione, a nie, że wymienione niby pół samochodu ale to wszystko tylko "na gębę" sprzedającego. :hmm:
Ważne żeby jechał prosto (pozostawiając dwa, nie cztery ślady) i nie sypał się na kawałki po przekroczeniu 100km/h. Resztę ogarniesz :up:

galant79
04-05-2014, 19:57
ja bym szczególną uwagę zwrócił na automat, bo tu może być pies pogrzebany

Tycak
04-05-2014, 19:59
ja bym szczególną uwagę zwrócił na automat, bo tu może być pies pogrzebany
Dopiero teraz zwróciłem uwagę na skrzynie. :boshe:
No faktycznie jakby przyszło zrobić tam skrzynie + coś dołożyć do reszty to może wyjść co najmniej drugie tyle co sam samochód. :hmm:

WojtekMK2
04-05-2014, 20:11
Dziękuję za opinie.
Akurat złe zachowania skrzyń potrafię błyskawicznie wykryć, od 10 lat mam auta tylko z takimi skrzyniami :)
Jak w podpisie :)
Kurde, że kilka dni mam zajętych z rzędu i ruszyć się nie mam jak.
Zadzwonię jutro i umówię na spot w Świnoujściu.

DonMondeo
04-05-2014, 20:15
ja bym szczególną uwagę zwrócił na automat, bo tu może być pies pogrzebany
Dopiero teraz zwróciłem uwagę na skrzynie. :boshe:
No faktycznie jakby przyszło zrobić tam skrzynie + coś dołożyć do reszty to może wyjść co najmniej drugie tyle co sam samochód. :hmm:

Nie jest juz teraz tak strasznie cenowo z tymi skrzyniami

Z1 Design, a nie bo już Z2

Tycak
04-05-2014, 20:19
Nie jest juz teraz tak strasznie cenowo z tymi skrzyniami
No tak ale dołóż jakąś dwumasę ze sprzęgłem, jakiś kilka pierdołek i już się z 7 koła zrobi ;)
Tak czy siak moim zdaniem warto się nim zainteresować. Przynajmniej jechać obejrzeć, a nuż się okaże, że po doinwestowaniu dalej będzie to samochód atrakcyjny cenowo i jeszcze porobiony na kolejne kilka km.

DonMondeo
04-05-2014, 20:21
Nie jest juz teraz tak strasznie cenowo z tymi skrzyniami
No tak ale dołóż jakąś dwumasę ze sprzęgłem, jakiś kilka pierdołek i już się z 7 koła zrobi ;)
Tak czy siak moim zdaniem warto się nim zainteresować. Przynajmniej jechać obejrzeć, a nuż się okaże, że po doinwestowaniu dalej będzie to samochód atrakcyjny cenowo i jeszcze porobiony na kolejne kilka km.

Tez tak sadze. Po zrobieniu "newralgicznych" czesci auto bedzie dluuuugo sluzylo

Z1 Design, a nie bo już Z2

GrekuPL
05-05-2014, 08:54
tdci, automat :hmm: odważni bywają ludzie ;) ale no cóż...może warty zainteresowania...mnie nurtuje tylko czemu tam są dywaniki złe założone (dywanik pasożyta na miejscu kierowcy ? :hmm: ) sprawdzić dokładnie temat wtrysków i pompy-sprawdź dobrze kompem auto, zrób próbę przelewową no i ten automat czy nie "wiszą" mu błędy jakieś... weź go na trasę i depnij co by wykluczyć problem z przegrzewaniem się skrzyni no i czy sprężynka nie wyskoczy przy ostrym bucie w trasie...

lyssy
05-05-2014, 09:03
dołóż jakąś dwumasę ze sprzęgłem
Do automatu?? :niewiem:

GrekuPL
05-05-2014, 09:21
Do automatu??nie wiem ile w tym prawdy ale kiedyś przy szmelcwagenie b6 słyszałem że jest...ale nie znam się na tym kompletnie :boshe:

lyssy
05-05-2014, 10:07
Matko bosko... To już w ogóle dramat byłby: nie dość, że automat się sypie to jeszcze dwumas do kompletu... ;) A to sprzęgło hydrokinetyczne w samej skrzyni nie wystarczy żeby niwelować wibracje?

Tycak
05-05-2014, 10:50
dołóż jakąś dwumasę ze sprzęgłem
Do automatu?? :niewiem:




:zaklopotanie:

koalowy
05-05-2014, 12:37
[quote=Tycak;2600537]dołóż jakąś dwumasę ze sprzęgłem
Do automatu?? :niewiem:



i zaciski tył, pompa wtryskowa coś z zawieszenia rejestracje ubezpieczenie

DonMondeo
05-05-2014, 13:30
To kiedy jedziesz go zobaczyć?