PDA

Zobacz pełną wersję : mondeo mk3 2.0 tdci- prośba o ocenę/ czy warto?



BIS
13-05-2014, 11:17
Witam zwracam się z prośbą do znawców tematu.
Chciał bym widzieć czy w tej wersji i z tym wyposażeniem, silnikiem auto jest warte tej ceny?
Oraz, na co zwrócić uwagę przy oglądaniu auta na żywo.
Nr vin- (rozkodowany w odpowiednim dziale)
Cena ponoć atrakcyjna, wiec zależy mi na szybkiej opinii ponieważ rozważam zakup tego autka w najbliższych dniach.


http://m.allegro.pl/ford-mondeo-20-tdci-2006-hatchback-6-biegow-pl-i4216312123.html

Z góry wielkie dzięki.
Pozdrawiam

Marcinus_1
13-05-2014, 11:22
Coś jest nie tak z tylnym zderzakiem.Jak na moje czujniki parkowania powinny byc w czarnej listwie I brak dokładki w kolor pod zderzakiem (ten sam styl co z przodu)

linkgrabber
13-05-2014, 11:34
czujniki dokładane a zderzak z przodu wg mnie wymieniony i po prostu założony z lepszej wersji ale to by trzeba sprawdzić ostatecznie jak wyszło z fabryki ale takiego polaczenia przód+tył na pewno nie bylo

BIS
13-05-2014, 21:32
Aktualny właściciel powiedział mi odnośnie zderzaków, że takie już były kiedy on go kupował.
A co do czujników to "samoróbka" szkoda rzeczywiście, że nie są w czarnej listwie :)
Tak czy inaczej dzięki za opinie :up:
Jeśli nie znajdę nic ciekawszego to pokuszę się na niego.
Pzdr

MarekZSW
14-05-2014, 20:49
Panowie, nie chcę czepiac się waszej wiedzy ale wydaje mi się że trzeba by autko "poczuć organoleptycznie " zobaczyć na żywo, szkoda że nikogo w tych rejonach nie ma:hmm: