PDA

Zobacz pełną wersję : ST 200 Czy ktoś go zna



osak
25-05-2014, 18:15
Witam. Z racji że mam słabość do V6, chciałem zakupić dla mojego syna to st 200 bo Honda mu zbrzydła:hehe:. Jeśli ktoś z forumowiczów go zna lub widział proszę o opinie. http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-200-2-5-v6-czarny-C31905076.html
http://otomoto.pl/ford-mondeo-st-205km-pelna-opcja-okaz-zamiana-C33065941.html

Tymek_88
25-05-2014, 19:40
Ja oglądałem tego w swarzedzu ale jakiś czas temu z tego co wiem to ma go inny właściciel który już sprzedaje, dlaczego? Nie mam pojęcia... Jak go oglądałem to za ciekawy nie był według mnie warty 5tys. Lewy przedni blotnik jest wiśniowy nie czarny, przerywa przy przyspieszaniu, rdza na tylnej klapie przy lotce... Z zewnątrz dużo rys brak paru zaslepek i ogólnie trochę do zrobienia w środku ok, wypucowany plakiem aż tlusto... Mnie odstraszyla cena i duży wkład, aha brak końcowych tlumikow hałas straszny, no chyba że młodzi to lubią... Według mnie brakuje mu trochę mocy, jeden plus to chyba opony prawie nowe... Jak chcesz mogę go obejrzeć jeszcze raz i dokładnie...
Mam nadzieję że pomoglem pozdro...
Ten z warszawy stoi już prawie rok...

osak
25-05-2014, 20:09
Dzięki za info bardzo pomogłeś. Nie mam zamiaru wpakować w niego kupy siana żeby jeździł i jakoś wyglądał.

Tymek_88
25-05-2014, 20:23
Jest trochę wkładu ale nie umiem powiedzieć ile, mnie najbardziej przeszkadzał wygląd zewnętrzny.... Silnika dobrze nie szło osluchac przez ten wydech... Ale jeśli utargujesz coś to być może warto... Taka z niego full opcja ale grzanej szyby i szyber dachu brakuje...
Opis wygląda jak od handlarza... Ale zadzwoń pogadaj może coś zdzialasz... A ten z warszawy taka igła bez wkładu i nikt nie chce za 6tys? Też ciekawe...
A co sie tak uparles na ten czarny kolor??
Niebieski jest odpowiedni dla ST

caqerr
25-05-2014, 23:43
chciałem zakupić dla mojego syna to st 200 bo Honda mu zbrzydła

Będą z niego ludzie Sławek :zakrecony:
Środa/czwartek jak chcesz możemy się spotkać to oblukasz sobie to co tam chciałeś. Bo na śmierć o tym zapomniałem :boshe:

osak
26-05-2014, 20:11
A ja za to nie miałem zbyt dużo czasu. Nawet deski jeszcze nie przełożyłem, bo jak pomyślę że muszę zaś wszystko ściągać to mnie trzęsie. W środę powinienem dać radę zadzwonię jeszcze to wybierzemy miejsce:kawa2:



A co sie tak uparles na ten czarny kolor?
nie uparłem się może być niebieski:)

---------- Post added at 19:11 ---------- Previous post was at 18:53 ----------

Powiem tak. Szukam auta do którego majątku nie dołożę, a robienie wydechu w st trochę kosztuje, teraz mam swoje utrapienie do ogarnięcia:hehe:.

A tak na marginesie to dopiero szperam za autem. Najpierw trzeba jakoś pchnąć tego trupa.

caqerr
26-05-2014, 21:45
Ok, w środe mam zajęcia do 15-17 a potem na chwile jestem zajęty. Ale teraz jest już jasno do 20-21 także nie powinno być problemu :)

caqerr
27-05-2014, 14:59
a może by tak czwartek ? :)

osak
27-05-2014, 21:51
Niema sprawy niech będzie czwartek:)

caqerr
28-05-2014, 20:46
o której ?