PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena mondeo od tego sprzedawcy



chwileulotne85
03-06-2014, 12:38
Witam wszystkich.
Planuję kupić mk4 w dieslu 2.0. Widzę że ten sprzedawca ma sporo mondeo.
CZy wg was jakiś model jest godny obejrzenia? http://martin-car.otomoto.pl/


Wpadły mi w oko te dwa.
http://martin-car.otomoto.pl/ford-mondeo-navi-tempomat-alusy-relingi-C28827519.html

http://martin-car.otomoto.pl/ford-mondeo-navi-dvd-convers-tytanium-C29923565.html

echo_egon
03-06-2014, 17:39
Titanium startuje od 98650zł a gdzieniegdzie dostaniesz go nawet za mniej jak 95000zł. Oddając jakiegoś grata np. Mk1 odliczą Ci 3800zł więc już jest za około 92000zł i to nowy. Myślę że 10000 euro za prawie 6 latka to zbyt dużo. Za dwa lata będzie 8 latkiem za 17-19tys.zł albo i mniej

gnieciuch
03-06-2014, 20:39
a ja do tego dołożę o przebiegach iż są dla mnie podejrzane ..
ponieważ:
sam jeżdżę dużo i do pracy wyklepuję więcej niż te niby cudowne diesle rocznie klepały po cudownych niemieckich autostradach :) nie mówiąc już o prywatnych wyjazdach które podwajają przebiegi tych mondków z ogłoszenia :) bo te 120 tyś to ja w półtora roku zrobię :) a po 5 latach ... hmm cofnąć i sprzedać :zakrecony:
a wcale nie mam diesla więc trochę to dla mnie nietypowe, coś na pewno są kombinowane, trza by było dokładnie sprawdzić :)

---------- Post added at 20:39 ---------- Previous post was at 20:35 ----------

czarny ładniejszy ale ma wytarty pedał sprzęgła i kierownicę, natomiast srebrny nie wiem czy miał obszywaną kierownicę czy nie ale wnętrze wydaje się mniej zużyte :)
reszty nie wypatrzyłem

caqerr
03-06-2014, 21:08
W srebrnym na pewno nie jest to oryginalna kiera, musiał ją oddać to obszycia/kupił na alllegro bo to na pewno nie jest oryginał ;)

czeslaw555
05-06-2014, 21:43
brakuje mi informacji jaką fakturę wystawiają , załatw nr VIN , bo być może to Latające Holendry :hmm: , a ja podeślę jak będziesz chciał osobę która zrobi ci inspekcję auta,:car: niestety odpłatnie . Co do cen nie będę się wypowiadał, mam swoje zdanie ale można sprawdzić jak ktoś chce ile DOKŁADNIE TAK WYPOSAŻONE auto kosztuje w D

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:40 ----------

ten srebrny ma syfiasto obszytą na nowo kierownicę

Tomasz
06-06-2014, 08:52
120 tyś to ja w półtora roku zrobięAkwizytorem jesteś? 120.000km/547dni=219km dziennie (łącznie z sobotami i niedzielami). W takie przebiegi mogę uwierzyć jeżeli jest to auto flotowe, ale nie jak ktoś dojeżdża do pracy (w Polsce).

gnieciuch
06-06-2014, 11:24
W takie przebiegi mogę uwierzyć jeżeli jest to auto flotowe, ale nie jak ktoś dojeżdża do pracy (w Polsce).
dojeżdżam do pracy w Polsce :)
do pracy w jedną stronę mam 62 km,
czasami do rodzinki się pojedzie (Przemyśl-Kraków, Przemyśl-Bielsko), czasami do sklepu ok 50 km w jedną stronę, na wakacje np w tamtym roku byliśmy we Francji :), to do Budapesztu na weekend :) lub do Pragi - i się robi przebieg rzędu 6-7 ty średnio na miesiąc :)

co w tym dziwnego że lubię jeździć autem, zamiast komunikacją państwową ? chyba od tego jest żeby korzystać puki się ropa nie skończy :)

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:17 ----------

i dlatego właśnie nie wierzę w małe przebiegi za granicą bo skoro kogoś tam stać na nowe auto, to nim jeździ zwłaszcza że mają autostrad więcej niż my dziur w naszych drogach

pojeździ taki samochodem 3-4 max 5 lat i sprzedaje bo wie że zacznie się sypać, i tak to się niestety kręci
na zachodzi mało jest aut które mają 6-7 lat i więcej, jak już są to są w małych miejscowościach lub jako 2 i nawet 3 auto w gospodarstwie ....

to tylko moje subiektywne odczucia ... myślę że w 80% prawdziwe co do sprowadzanych i oferowanych w Polsce samochodów

hydrogen2
06-06-2014, 14:12
[/COLOR]
na zachodzi mało jest aut które mają 6-7 lat i więcej, jak już są to są w małych miejscowościach lub jako 2 i nawet 3 auto w gospodarstwie ....

[/QUOTE]

Większej bzdury nie słyszałem i nie czytałem. Jakieś dziwne przekonanie, że zachód to tylko bogacze. Wszędzie jest podział klasowy i wszędzie jest popyt na auta używane.

gnieciuch
06-06-2014, 17:12
Większej bzdury nie słyszałem i nie czytałem. Jakieś dziwne przekonanie, że zachód to tylko bogacze. Wszędzie jest podział klasowy i wszędzie jest popyt na auta używane
no niestety sytuacja wygląda zgłoa inaczej niż u nas w polszy :)