PDA

Zobacz pełną wersję : Dobra oferta?



gacus35
16-06-2014, 19:33
http://otomoto.pl/ford-mondeo-1-8-c-tronik-p-tronik-1wl-niemcy-C33557476.html


Samochód ma już oznaki rdzy na prawym rancie drzwi od wewnętrznej strony oraz na dole na prawym progu i co mnie dziwi to samochód przeszedł chyba jakąś gruntowną polerkę czy coś, bo nie ma nawet najmniejszych rysek obok klamek od drzwi, a przecież zawsze w każdym samochodzie w takich miejscach są. Mierzyłem czujnikiem i na pewno prawe przednie drzwi były robione, bo pokazywało 150. Poza tym nic nie mogłem mu zarzucić. Wszystko śmiga. Co myślicie o tej ofercie?

Hunt
16-06-2014, 21:56
150 to jeszcze w granicach normy :bigok:
ale cena trochę wysoka, tym bardziej, że auto do opłat...

qndziu
16-06-2014, 22:01
No i auto od handlarzyka, jako, że też mieszkam w Częstochowie i miałem znajomości w tamtych rejonach to nie słyszałem super opinii o tym handlarzyku, nie wiem jak jest na obecną chwilę czy coś się zmieniło. Ale biorąc pod uwagę zmienione tylne lampy na 2 FL, polerkę (skoro piszesz, że nie ma żadnej ryski), rdzę i to, że auto jest przedliftowe to ta cena jest trochę wysoka :)

linkgrabber
16-06-2014, 22:15
a co złego w polerce? lepiej jakby wystawił auto brudne i pokolorowane przez ptaki z zabrudzonym wnętrzem?

to auto ma 11 lat wiec nawet jak byl jeden element malowany to co za problem?

A tak w ogole z gruboscia lakieru 150 um to mógł z fabryki wyjechać, pozostaje jeszcze kwestia jak dokladny masz miernik bo widzialem juz jednego "speca" co wyskoczył z miernikiem na którym wyskakiwalo 200-300 um a na moim skalibrowanym 120-130

Jakub
16-06-2014, 22:44
w tej kasie , przy odrobinie szczęścia i cierpliwości kupisz polifta.
Poza tym, wakacje to nie jest najlepszy okres na kupno auta, bo wtedy znikają normalne oferty, a zostają szroty na rynku.

gacus35
16-06-2014, 23:10
Odpuszczam go sobie, jeszcz z VINu wyszło na to, że ten model nie ma 125KM a tylko 110KM i sprzedający to potwierdził, ale aukcja twardo dalej stoi z informacją, że ma 125.