PDA

Zobacz pełną wersję : zakup UNIDEN'a



sleep
19-10-2006, 10:01
Wiem, że jest nielegalny; ale gdyby ktoś z Was posiadał jeszcze namiar na "źródełko" to proszę o kontakt :beer: :beer:

fuel111
19-10-2006, 10:50
Jaki nielegalny, wszyscy mają i się cieszą. Looknij na Allegro. Możesz Npisać do Graalu

krzys-68
19-10-2006, 11:15
Jest sporo ogloszen typu: Sprzedam antene,radio gratis :banan:

Luca
19-10-2006, 12:04
Alledrogo jest chyba "na łasce" Prezia :satan: , bo z uwielbieniem zdejmują aukcje z Unidenkami (nawet te, gdzie radyjko jest "gratisem" do mikrofonu :) - patrz mój temat w tym dziale).
Podobno sporo aukcji z Unidenami pojawia się w łykendy, kiedy nadzór nad Alledrogo praktycznie zanika w 100% - wiadomo jak pracuje się w łykendy bez szefów nad głową :satan:

Tak więc radzę poszperać w sieci w sobotę i niedzielę :metal

:metal :beer: :bigok:

krzys-68
19-10-2006, 12:17
Alledrogo nie jest jedynym serwisem aukcyjnym :banan:

Luca
19-10-2006, 13:56
Sleep - na Forum cb-radio.pl natknąłem się na posta o kolesiu, który zbiera zamówienia na U520 po 350 plnów + ewentualne koszta wysyłki z Wawy.

Tu masz linkę do tematu http://cb-radio.pl/phpBB/viewtopic.php?p=83144&sid=a976b50ad3287f010e4cad47d8c2eafd#83144

albo m@il do gościa mizielski@o2.pl

Może Ci podpasuje :metal

:metal :beer: :bigok:

krzys-68
19-10-2006, 16:11
Polak potrafi :banan: ,tyle ze w tym momencie moze byc problem z gwarancja :))

Luca
19-10-2006, 16:18
w tym momencie moze byc problem z gwarancja :))

Radyjka ściągane przez siakiś serwis, ponoć komplet deklaracja zgodności + gwarancja 8O
Mail podany - szczegóły pewnie do wyjaśnienia :satan:
Ja nie zachęcam, trafiłem na jakąś możliwość, więc podaję info - reszta zależy od ewentualnego nabywcy.

:metal :beer: :bigok:

akademus
23-10-2006, 21:02
Też przymierzałem się do zakupu CB i po lekturze naszego forum oraz trochę http://cb-radio.pl również zdecydowałem się na Unidena 520 XL. :metal
Chciałem TTI 880, ale jak zacząłem mierzyć w aucie, gdzie je zamontuję to szybko zmieniłem zdanie i wybrałem małego, zgrabnego Unidena.
Oczywiście najwększy problem pojawił się, jak zacząłem zastanawiać się gdzie go kupić skoro prawnie rozprowadzanie tego modelu jest zabronione. :(
I znalazłem, zmówiłem, zapłaciłem i czekam.
http://www.mse.pl/
Mam nadzieję, że do środy dostanę przesyłkę. :banan:
W zestawie będzie antena Lemm AT-72 Magnum, którą również wielu kolegów polecało.
Może cena za radyjko nie jest już taka, jak w poprzednich miesiącach, ale myślę, że wygórowana też nie jest i mam nadzieję, że będę zadowolony.

Mam przy okazji kilka pytań.
1. Czy do radia trzeba wozić certyfikat zgodności na wypadek kontroli drogowej?
2. Czy komuś z Was zdarzyło się, że Policja sprawdzała dokumenty CB Radia lub w jakikolwiek sposób interesowała się radyjkiem?[/url]
3. Czy są jakieś sankcje za brak papierów na radio?

krzys-68
23-10-2006, 21:09
ad 1.Zalecane jest wozenie kserokopii w dokumentach
Ad2. :mo: nie ma takich uprawnien :))
ad3.Na dzien dobry konfiskata do depozytu i dochodzenie,potem sprawa karno-skarbowa :satan:czy warto?

akademus
23-10-2006, 21:39
Nie bardzo rozumiem. :wall:
Skoro :mo: nie ma uprawnień do kontroli radyjka i jego dokumentów to w jakim celu wozić kopię certyfikatu zgodności i jaki sens ma ad.3?

akademus
25-10-2006, 19:54
Dzisiaj kurier dostarczył mi U520 wraz z AT-72. :banan: :banan: :banan:
Wygląda ok, ale sprawdzić nie mam jak - brak zasilacza, a w aucie podłączyć nie dam rady w Warszawie (brak prądu przy aucie, brak narzędzi). Także pozostaje poczekać do pierwszego na wyjazd w rodzinne strony. :(

krzys-68
25-10-2006, 20:06
Nie bardzo rozumiem. :wall:
Skoro :mo: nie ma uprawnień do kontroli radyjka i jego dokumentów to w jakim celu wozić kopię certyfikatu zgodności i jaki sens ma ad.3? :mo: nie jest jedyna kontrola uprawniona do zatrzymania na drodze mobilka :)) "krokodylki" maja takie uprawnienia ze moze sprawdzic radio :banan: ,tyle ze na razie maja wiecej roboty przy TIR niz przy osobowkach :bigok:

krzys-68
25-10-2006, 20:08
Dzisiaj kurier dostarczył mi U520 wraz z AT-72. :banan: :banan: :banan:
Wygląda ok, ale sprawdzić nie mam jak - brak zasilacza, a w aucie podłączyć nie dam rady w Warszawie (brak prądu przy aucie, brak narzędzi). Także pozostaje poczekać do pierwszego na wyjazd w rodzinne strony. :(tzn.jak? nie ma zapalniczki czy akumulatora? :)) Jesli podłaczysz przed wyjazdem,a warszafiacy pomoga pewnie to wyjazd do domu moze juz byc "tanszy" :))

akademus
25-10-2006, 20:40
tzn.jak? nie ma zapalniczki czy akumulatora? :)) Jesli podłaczysz przed wyjazdem,a warszafiacy pomoga pewnie to wyjazd do domu moze juz byc "tanszy" :))

Chce od razu zrobić tak, jak ma być docelowo, a to wymaga m.in. wiercenia otworków, lutownicy. W Warszawie nie mam takich możliwości, a płacić w warsztacie za proste rzeczy nie ma sensu.

Koledzy z Warszawy pomogliby w instalacji, w to absolutnie nie wątpię, ale nie chce zawracać nikomu głowy i zajmować cenny czas. Te kilka dni mnie nie zbawi, a do domku będę :car: ostrożnie.

Mamut
25-10-2006, 20:57
Dzisiaj kurier dostarczył mi U520 wraz z AT-72. :banan: :banan: :banan:
Wygląda ok, ale sprawdzić nie mam jak - brak zasilacza, a w aucie podłączyć nie dam rady w Warszawie (brak prądu przy aucie, brak narzędzi). Także pozostaje poczekać do pierwszego na wyjazd w rodzinne strony. :(

a gdzie masz aku????
można przeciągnąć przewód do aku przez wiązkę kabli między kabiną a komorą silnikową.
Ale do tego trzeba mieć trochę wprawy i zdolne łpay.

krzys-68
25-10-2006, 21:04
bezproblemowo mozna podlaczyc pod bezpieczniki,nawet Werc podał fotke pod ktory :banan: ,a jak nie to wtyk pod zapalniczke zapodac i juz gotowe :bigok:

akademus
25-10-2006, 21:23
Właśnie chce podłączyć tak, jak Werc proponował, po lewej stronie na półeczce gąbkowej :)
Nie chce tylko skręcać przewodów, ale porządnie zalutować, powiercić otworki na kabelki. Poza tym czekam na uchwyt anteny, ten na który można złożyć zamówienie na forum.

krzys-68
25-10-2006, 22:10
stare powiedzenie elektryka: skrecona miedź trzyma lepiej niż lutowana :))
a przewody w srodku miedzian na 99%
Koszulka termokurczliwa i do roboty :bigok:

11lukasz
27-10-2006, 14:09
Wczoraj bylem w jednym sklepie z CB w Warszawie (ma dluga historie).

Kolega chce kupic Cobre 19, ktora tez zostala wycofana, a facio powiedzial, ze w przyszlym tygodniu bedzie. Przy okazji kolega zapytal o deklaracje swoja - bez pieczatki itp (moja do unidena ma i podpis goscia, i pieczatke), a gosciu powiedzial, ze wystarczy naklejka CE, mozna jezdzic bez deklaracji, i teraz uwaga, ze to ludzie w Internecie sami taka afere rozkrecili 8O

mozna zglupiec :terefere: