PDA

Zobacz pełną wersję : ZEETEX ice-plus s100 205/55/16 do mkIII



pawelhgt
09-10-2014, 12:09
Witam kolegów i koleżanki.
Czeka mnie zakup zimowych opon do mojego mondeusza, pytanie: czy mieliście do czynienia z oponami jak w temacie czyli tymi zeetexami??, opinii na oponeo trochę maja i w sumie same pozytywne,moj znajomy jezdzi na takich letnich i sobie dość mocno chwali,ciekaw jestem waszego zdania,podobno dobra alternatywa używanek..

Gumiarz
10-10-2014, 11:18
firma na O mocno forsuje sprzedaż tych opon, ale to jest najzwyklejszy chińczyk, cudów się po tym nie spodziewaj. A opinie jak to opinie... zwróć uwagę, że u nich na stronie nie ma złych opon, najgorsza ma ocenę i tak powyżej 4

pawelhgt
13-10-2014, 08:31
Gumiarz
Tak się przyglądam poprostu klasie budżet,zgadza się są to chinczyki i kusząca jest tylko cena, letnie kupilem nowe barumy 3 hm po pozytywnych doswiadczeniach z tymi oponkami w poprzednim aucie.
Byłem też u oponiarzy lokalnie i poprostu załamka.. wciskaja 6-10cio letnie opony za ok100 ktore maja po 5-6mm, z kolei jak juz 6-7mm i 4-ro letnie gumy to cena 180zl/szt.
Coś czuję po kościach że będę się rozglądał za barumami na zimę ew. jakieś fuldy.
Pozdrawiam.

Gumiarz
13-10-2014, 09:53
Fuldy, Barumy czy Klebery to nie są złe opony. Napisz może coś więcej o sobie, jak jeździsz, po czym jeździsz - handluję oponami ponad 10 lat, coś podpowiem:)

pawelhgt
13-10-2014, 10:50
Gumiarz
Jestem raczej spokojnego usposobienia :) jeżdżę dynamicznie i w miarę z rozsądkiem,na pokładzie przeważnie żona i synek więc bez szaleństw(nawet nie ma czym) nigdy ecodriving czy emerytstyle, nie robię w roku wiele km tj moze 16 tys raczej po równinach ew. wyskok do szklarskiej czy karpacza w zime latem nad polskie morze no i mam nadzieje na CRO na przyszłe lato i to tyle myśle.

rezulteo opony
13-10-2014, 12:41
Witaj,

To wszystko też zależy od budżetu jakim dysponujesz. Możesz sobie sprawdzić na naszej stronie czy w tym rozmiarze jest jakaś inna dobra opona w dany zakresie cenowym - link w stopce. Pamiętaj o indeksie prędkości i nośności jeśli chodzi o rozmiar!

Pozdrowienia,

Rezulteo

pawelhgt
13-10-2014, 14:36
Budżet to 1100 - 1200zł - zawsze kupuję nowe opony jak najświeższe tj wysoki tydzien z danego rocznika oraz zwracam uwage zeby produkcja nie byla z polski czy słowenii czy czegoś w tym stylu przeważnie udaje mi się kupić coś z niemiec lub francji (raz zrobilem wyjatek-kupilem uzywane),najchętniej kupiłbym DUNLOP SP 3D SPORT ale to nie ta półka niestety.. potrzebuję kompromisu ceny co do jakości.

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 12:22 ----------


Budżet to 1100 - 1200zł - zawsze kupuję nowe opony jak najświeższe tj wysoki tydzien z danego rocznika oraz zwracam uwage zeby produkcja nie byla z polski czy słowenii czy czegoś w tym stylu przeważnie udaje mi się kupić coś z niemiec lub francji (raz zrobilem wyjatek-kupilem uzywane),najchętniej kupiłbym DUNLOP SP 3D SPORT ale to nie ta półka niestety.. potrzebuję kompromisu ceny co do jakości.

Wybór padł na Fulda KRISTALL MONTERO 3 205/55 R16 91 T /296zł/szt w firmie na O
.. sprawdzę cenę lokalnie i takie raczej kupię.

LeoComp
13-10-2014, 21:55
Wybór padł na Fulda KRISTALL MONTERO 3 205/55 R16 91 T /296zł/szt w firmie na O
.. sprawdzę cenę lokalnie i takie raczej kupię.

odezwij się to powiem gdzie kupić takie za 285zl/szt z dostawą gratis

pawelhgt
14-10-2014, 14:23
Budżet to 1100 - 1200zł - zawsze kupuję nowe opony jak najświeższe tj wysoki tydzien z danego rocznika oraz zwracam uwage zeby produkcja nie byla z polski czy słowenii czy czegoś w tym stylu przeważnie udaje mi się kupić coś z niemiec lub francji (raz zrobilem wyjatek-kupilem uzywane),najchętniej kupiłbym DUNLOP SP 3D SPORT ale to nie ta półka niestety.. potrzebuję kompromisu ceny co do jakości.
Kurcze doczytałem się pozytywnego testu zimowek BARUM POLARIS 3, na mokrym,na sniegu dobra sila ciagu oraz dobe hamowanie no i powiazane są niby continentalem, do tego znacznie tańsze niz fuldy ...
Letnich używam BARUM 3 HM i są rewelacyjne w zakręcie przy hamowaniu oraz na mokrej nawierzchni(zadna kałuża nie jest straszna) kurcze trochę to zastanawiajace ...

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 12:22 ----------


Budżet to 1100 - 1200zł - zawsze kupuję nowe opony jak najświeższe tj wysoki tydzien z danego rocznika oraz zwracam uwage zeby produkcja nie byla z polski czy słowenii czy czegoś w tym stylu przeważnie udaje mi się kupić coś z niemiec lub francji (raz zrobilem wyjatek-kupilem uzywane),najchętniej kupiłbym DUNLOP SP 3D SPORT ale to nie ta półka niestety.. potrzebuję kompromisu ceny co do jakości.

Wybór padł na Fulda KRISTALL MONTERO 3 205/55 R16 91 T /296zł/szt w firmie na O
.. sprawdzę cenę lokalnie i takie raczej kupię.