PDA

Zobacz pełn± wersję : Opony/rozmiar a jazda



Wodzu1982
13-10-2014, 21:45
Witam.
Panowie juz niebawem bede musial nabyc zimowki dla mojego MK4 kombi - nie bardzo wiem jakie i jaki rozstaw srob. na obecna chwile smigam na R16 215/55 to chyba standardowe opny od forda ale potrzebuje waszej rady by zakupic opny zimowe - no wlasnie jakie chcialbym R16 tylko nie wiem jaki rozmiar. oczekuje od opon przedewszystkim bezpieczenstwa w czasie uzytkowania, jak i konfortu podczas jazdy.

jaki rozstaw srub ma mondeo MK4 wersja polift z 2011 2.0 TDCi 140KM ?

Podobne pytanie zamieszczam o lato z tym ze tutaj zapytam sie rowniez o rozmiar "R" - sa R16 a chce R17 badz R18 i podobna sytuacja jaki rozmiar - komfort, bezpieczenstwo, niskie zużycie paliwa.

rezulteo opony
15-10-2014, 23:05
Witam.
Panowie juz niebawem bede musial nabyc zimowki dla mojego MK4 kombi - nie bardzo wiem jakie i jaki rozstaw srob. na obecna chwile smigam na R16 215/55 to chyba standardowe opny od forda ale potrzebuje waszej rady by zakupic opny zimowe - no wlasnie jakie chcialbym R16 tylko nie wiem jaki rozmiar. oczekuje od opon przedewszystkim bezpieczenstwa w czasie uzytkowania, jak i konfortu podczas jazdy.

jaki rozstaw srub ma mondeo MK4 wersja polift z 2011 2.0 TDCi 140KM ?

Podobne pytanie zamieszczam o lato z tym ze tutaj zapytam sie rowniez o rozmiar "R" - sa R16 a chce R17 badz R18 i podobna sytuacja jaki rozmiar - komfort, bezpieczenstwo, niskie zużycie paliwa.

Witaj,

Sporo informacji. Jeżeli potrzebujesz kupić opony to potrzeba Ci znać ich dokładny rozmiar - z indeksami, podobno masz homologowane więc takie możesz zostawić, jednak jeżeli chcesz zmieniać na inne R to trzeba będzie doliczyć koszt zakupu felg / alufelg. SprawdĽ sobie rozmiar opon pod linkiem opony do Mondeo Mk IV Kombi (http://www.rezulteo-opony.pl/opony-do-ford/mondeo).
U nas sobie możesz poszukać opon, ale to wszystko na prawdę zależy od budżetu i oczekiwań. Po wpisaniu rozmiaru po lewej znajduje sie filtr, który pomoże "przecedzić" wiele modeli. Oczywi¶cie warto porównać ceny z wielu sklepów.

Pozdrowienia,

Ekipa rezulteo - zapraszamy też na nasz Facebook -> link na dole!