PDA

Zobacz pełną wersję : [Śląskie] Opinie i Wasze doświadczenia z Ford Sławek, M-ce, Grota Roweckiego



Dadi1986
26-10-2014, 15:12
Chciałem zapytać czy ktoś z Was miał doczynienia lub słyszał jakieś opinie o niezależnym serwisie Ford Sławek z Katowic?

http://fordslawek.pl/home.html

Niby opinii w sieci ma bardzo dużo i dobrych, ale bardziej jednak ufam Waszym doświadczeniom.
Ewentualnie podajcie namiary na sprawdzonych, zaufanych mechaników na Śląsku - im bliżej Częstochowy tym lepiej 😉

Stasio1948
30-10-2014, 22:47
Miałem wątpliwą przyjemność kupować u nich części używane-drogo a klienta traktują jak natręta.Nie naprawiałem auta u nich ale kilku moich znajomych naprawiało i krótko mówiąc nie polecają.

Mariusz_
31-10-2014, 14:22
To jest jakieś 500 metrów od PZ Service Niezależny Serwis Ford? Bo na ich mapce wskazuje Mikołów a nie Katowice

Stasio1948
04-11-2014, 17:00
o na ich mapce wskazuje Mikołów a nie Katowice

Konkretnie to jest Kostuchna.Jadąc do Katowic z Mikołowa przed Piotrowicami należy skręcić w prawo.
Ulica trochę w bok od ulicy Grota-Roweckiego.
http://goo.gl/maps/NbDTH

kabanek
28-12-2014, 13:54
Ja byłem u nich już kilka razy - od chyba 2011 roku. Z początku pełen profesjonalizm i zawsze czysto. Od 2013 roku jakby o stopień gorzej. Wprawdzie tak jak wcześniej to, co mieli wymienić zawsze wymienili (sprawdzam sam po nich), ale zawsze coś ubrudzą w środku - mam jasną tapicerkę i za każdym razem jest odcisk ręki na drzwiach (boczkach) lub słupkach "B". Raz zerwali mi blokadę z hamulcem schowka pod poduszką pasażera, gdy czyścili klimę (być może młody niedoświadczony mechanik). Niby pierdoły ale denerwują. Pod kątem technicznym polecam, obsługa klienta OK, konkretna bez bajerowania. Warto u nich robić tzw. serwisy jesienne/zimowe lub wiosenne - dowiesz się co może mu za pół roku dolegać i z reguły jest to prawda. Nie naciągają, zawsze wszystko telefonicznie skonsultują. Wcześniej jeździłem do ASO "Rencar" w Rybniku - nie polecam - oszukują, dopisują do faktur rzekome uzupełnienia płynów lub niepotrzebne wymiany części. Do Sławka na pewno wrócę, ale nie ukrywam że ostatnio jakby trochę się opuścili (niewiele)... O ile układ jezdny po serwisie u nich (hamulce, zawieszenie) nie pozostawia nic do życzenia, to po pracach przy silniku wydaje mi się, że pomimo usunięcia usterek (głównie wymian) silnik chodzi głośniej a pozostałe części zużywają się szybciej (być może to normalne, bo zużyta część prędzej czy później padnie, a nowa wytrzyma dłużej..). Ogólnie jednak polecam.

zgapius
10-11-2015, 12:02
Witam Mondeo maniaków trafiłem do nich kierując się opiniami z internetu. Samochód mojej drugiej połowy wymagał po kupnie wymiany rozrządu, wszystkich filtrów i oleju. Praca przez warsztat została wykonana sprawnie po umówionej wcześniej cenie, żonka dostała samochód zastępczy na czas naprawy za co kolejny plus, warsztat pozostaję w ciągłym kontakcie z klientem informując o przebiegu napraw. Dodatkowo został przeprowadzony przegląd i wypisano mi co jeszcze wymaga naprawy. Niedługo jadę następną część z tej listy skreślić. Ze swojej strony polecam!