PDA

Zobacz pełną wersję : czy znacie mozedobregoi gazownika na dolnym slasku



rember
27-05-2005, 16:54
Witam wszystkich.

Mam mondeo 1.6 16v 93r.
Poszukuje dobrego gazownika z terenu j.góra, luban lub inne jezeli ktos zna jakiegos najlepiej jakis sprawdzony to prosze o jakies namiary chodzi mi o takiego który zna sie na II generacji i potrafi ja dobrze zalozyc.
Z góry wielkie dziki

Tom_alfik
28-05-2005, 00:08
Jako mieszkaniec Stolicy Karkonoszy z przykrością muszę stwierdzić, że nie zanam tu nikogo dobrego. Sam serwisuję instalkę we Wrocławiu
Ale może sie mylę - jeleniogórzanie - poprawcie mnie :nono:

rember
28-05-2005, 07:20
czy móglbys polecic swój zaklad w którym montowales instalacje ewentualnie napisz jaki to model i typ instalacji

PS
przyznam szczerze ze tez myslalem aby pojechac do wroclawia.
pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

Tom_alfik
28-05-2005, 22:29
Mam zamontowaną instalkę BRC z reduktorem TECNO, montowana była w firmie ABART na Niskich Łąkach. Mają też swoją stronkę w necie oraz kilka nowych oddziałów, chyba w Legnicy coś jest.

Jedna uwaga: nie wiem jak jest w innych pojazdach, ale ja mam zamontowany zawór jednokierunkowy na wlocie powietrza - taka okrągła klapka, dzięki czemu strzały nie sprawiają żadnego problemu (choć dotąd zdarzyły się tylko dwa w ciągu roku)

marecki2005
01-06-2005, 20:11
W Jeleniej jest na Wincentego Pola za Cermagiem, ja osobiście montowałem II gen. w Legnicy na Kartuskiej - widać, że chłopaki znają się na tym.

Janusz
01-06-2005, 22:54
Witam.Ja założyłem instalkę firmy BRC systemu JUST we Wrocku w firmie Abart, a dowiedziałem się że jest siedziba bliżej mnie w Legnicy na ulicy Borsuczej 5 tel.076/8507045 od pon. do pt. od 8-16. :) .Instalka kosztowała mnie 1900 zeta na raty :banan: .Narazie sprawuje sie gicio. Spala mi średnio 11do12 litr. na setke. Firme polecam :pc:

Jakub
02-06-2005, 09:34
Też słyszałem o tej firmie (Abart). Ale np. koledze w scorpio Cossi skopali elektronikę. Może to tylko przypadek, ale więcej szkody było niż pożytku.

rember
03-06-2005, 13:49
czy zmienialiscie kable i swiece jak tak to na jakie no i ile juz przejechaliscie na waszych instalacjach, jakie zabezpieczenia zamontowali

Janusz
04-06-2005, 21:16
Ja nie zmieniałem kabli ani świec chociaż gazownik namawiał.Jak będę miał kłopoty to wtedy wymienie a na gazie dopiero zrobiłem 4 tysiaki :zly: .Pozdrowionka

yaro_walbrzych
05-06-2005, 11:54
Hi!
Ja polecam 2 zakłady w obu montowałem gaz, Wałbrzych ul. Wrocławska na przeciwko byłej Huty Szkła rochę marudzą ale właściciel to fachowiec!
A do mojego mondeo zakładałem na ul. Św.Józefa Robotnika w dzielnicy Sobięcin- zrobili to bardzo dobrze, a było to wyzwanie - założyć 2 generację do mojej V6 - miejsca zero ale dali radę i fajnie chodzi. :banan: POLECAM!!
Co do świec do yeż mnie namawiał ale to wydatek rzędu 300- 400 zł z kablami . Tak więc smigam narazie bez wymiany ale do zimy pomyślę o tym :)