PDA

Zobacz pełną wersję : mondeo z uszk.uszczelka pod głowicą



minoryt
11-11-2006, 17:17
Czy warto kupić mondeo z uszkodzoną uszczelka pod głowicą.Auto jest w niemczech ful wypas 98 2l r facet chce 2000 euro.Zazanaczam że kupowałem u niego tego co mam i mozna mu wierzyć (niemiec nie turek).Jak myslicie czy może być jeszcze w nim coś wiecej uszkodzone z powodu tej uszczelki?No o koszty lawety i wymiany uszczelki to sie jeszcze dowiem,jeżeli jednak znacie te koszty to może ktoś powie.

Pozdrawiam

Exodos
11-11-2006, 18:52
A czemu uszczelka padnięta ?? Przegrzał się czy cuś ??

pulsar
11-11-2006, 20:39
zalezy czy poleciala tylko uszczelka czy jeszcze masz peknieta glowice?? koszt glowicy okolo 1200pln i do tego robota. Lawety biora okolo 1 pln za km tam i z powrotem wiem cos o tym bo wlasnie jestem w trakcie wymiany silnika z tego samego powodu :wall: i za niedlugo bedzie zrobiony :banan:

minoryt
11-11-2006, 21:26
Hm.Nie wiem czemu padnięta ale sie dowiem.Wychodzi na to że koszt lawety jest duży 1 zł za km razy 900 to 1800 .To sprawne auto plus tablice 160euro wychodzi taniej.I nie daj boże jeszcze głowica.Dowiem sie ile w niemczech bedzie kosztowała wymiana uszczelki.Sprawne plus 160 euro wyjdzie taniej.Laweta strasznie droda jest.

pozdr

pulsar
11-11-2006, 22:02
z kad to masz do sciagniecia ja mykam TIR-em na niemcy moze udalo by mi sie cos wykombinowac :)

rember
13-11-2006, 11:50
kolego a w jaki rejon niemiec jezdzisz
a co do głowicy to ciezki temat ja juz go przerabiałem myślałem ze uszczelka a okazało sie ze to peknieta głowica po małej kalkulacji wymieniłem silnik ze skrzynią
a mondeo cena zedna rewelacja tam gdzie brałem silnik stało tez 98 kombi do opłat za 8 tyś.

minoryt
13-11-2006, 22:23
Na południe ,Badenia.Za tydzień jade to zobacze na miejscu.Ja tam wole dać 500 euro wiecej a mam pewność że auto jest ok.Tak jak pisałem mam do niego zaufanie . Od faceta dwa auta(mondeo i fiesta) i jeżdzą jak złotko.Tylko te auta kupowałem po jeździe próbnej,tu jest inna bajka.

pozdrawiam