PDA

Zobacz pełn± wersję : Sterowanie odciecia powietrza silnika -olbrzymi probl



maxtom
01-12-2006, 18:38
Witam :metal , mam maly problem chodzi o "Sterowanie odciecia powietrza silnika" Mam mondka II rok 97 V6 od jakiegos czasu borykam sie ze spadkiem mocybrakuje mi okolo 50 koni.Auto zachowije sie strasznie, to nie jest to samo cudo co kiedys kupilem.
Sprawdzono mi to urzadzenie znajdujace sie pod plastikiem z info jaki to silnik,dokladniej mowiac kolo glowicy. Silniczek chodzi, plytka niestety ma jakies problem i calosc nie dziala. Po podlaczeniu do kompa, wynik taki sam, czyli to urzadzenie nie dziala w aucie (jako jedyne) Nowe urzadzenie kosztuje 800zl! Gdzie mozna to cos naprawic? Szukam kogos (najlepiej ze szczecina) w promieniu do 150km od szczecina. To ze da sie to naprawic czytalem na forum, tylko sa to dla mnie metody obce, bo na elektronice sie nie znam. 8O

Prosze was drodzy mondeowicze o pomoc we wskazaniu kogos, badz firmy ktora zna sie na rzeczy, czyli kogos konkretnego a nie sciemniacza jak jedna firma ze szczecina ktora chciala za naprawe tego urzadzenia do 800zl! :ass:

Pozdrawiam :pad:
Tomek

STraits
01-12-2006, 23:52
Oddaj do naprawy pierwszemu lepszemu elektronikowi. Niech wymieni tranzystor na taki : BDW93C i będzie wszystko OK. Koszt naprawy przez elektronika około 100PLN. Koszt naprawy "własnej" - 4 PLN (1 Euro) :satan:

gorilla666
02-12-2006, 12:10
Oddaj do naprawy pierwszemu lepszemu elektronikowi. Niech wymieni tranzystor na taki : BDW93C i będzie wszystko OK. Koszt naprawy przez elektronika około 100PLN. Koszt naprawy "własnej" - 4 PLN (1 Euro) :satan:

dokładnie tak jak Marcin napisał :bigok:

zreszta temat stary jak swiat-szeroko opisywany na forum