PDA

Zobacz pełn± wersję : Automat..padl??...



badseed
02-06-2005, 00:12
Witam,
problem to skrzynia automatyczna w MkI V6...sprzedalem swoj bolid i gosc ma problem z skrzynia...
objawy sa takie ze nie ma jazdy do przodu nie dziala "drive" wsteczny dziala bez zarzutow a do przodu nic ...
stalo sie to dzis wszystko bylo dobrze gosc zostawil autko w miescie wraca i 8O nie chce jechac...
dodam mi sie cos takiego przytrafilo kiedys tam tylko mi nie chcial jechac do tylu ale troche "powajchowalem" i zadzialal i chodzi dwa lata bez problemu....

jesli ktos sie z czyms takim spotkal to prosze o info :pad:

tylko nie piszcie zeby se skrzynie wymienil bo to jast :wall:
pozdrawiam all!

HEVA
02-06-2005, 00:18
A może niedoswiadczony jest co do automatów? Skrzynię bardzo łatwo rozkwasić i pokaszanić na maksa.

badseed
02-06-2005, 00:21
no moze i jest nie doswiadczony ale przeczulilem go ostro i nie powinno to byc z jego winy....
robil wszystko tak jak nalezy...

dodam ze olej spoko stan jak nalezy i niedawno wymieniany....

ma ktos jakies pomysly?

fuel111
02-06-2005, 00:33
Być może wyspa zaworowa co¶ się mogło dostać i się zaworki przycinaj±. :boshe:

pingwin
02-06-2005, 00:49
Tez bym stawial na przytkany jakis zaworek.

A dzieje sie cos po wrzuceniu "D"? Tzn. poza tym, ze nie jedzie, czy skrzynia jakos reaguje na wybierak? Moze regulacja linki wybierka nawalila i skrznia nie widzi ze jest "D" wrzucone?

Pozdrawiam,
pInGwIn

fuel111
02-06-2005, 00:57
Oooooooooooo patrzę i widzę że mam 777 czy to możliwe? :)) :satan:
Zaraz mi się dostanie od spamerów.. :bigok: :pc:

badseed
02-06-2005, 17:47
czy wiecie moze gdzie w okolicy BVialegostoku lub w samym Bialymstoku jest jakis fachowiec od skrzyni?? ale taki co sie zna...

Co do dzialania skrzyni to tez tak mysle ze moze cos sie zaiwesilo ale przez tel. nie sprawdze :)

Dzieki za sugestie...

Pozdrawiam!

Wroniasty
02-06-2005, 23:34
Słuchaj ja pomogę! Jestem z Białegostoku jeżdżę 2.5 V6 znam kilku ludzi od automatów w Białym. Napewno damy radę kolego.

Uderzaj od razu do mnie na P.W. Ewentualnie GG, lub mail. Ale najlepiej P.W. lub kom.

POZDROXY

P.S. - Czekam na kontakt...

fuel111
03-06-2005, 00:15
A ja też mieszkałem w Białymstoku na osiedlu Piasta :pa: :hmm:

badseed
03-06-2005, 17:27
dzieki Wroniasty!!!

przekazalem namiary na ciebie gosc sie bedzie odzywal...

Pozdro!