PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie macie "Gruche" ??



DIGITAL
06-12-2006, 18:16
jak w temacie ... CB mam już troche czasu w wiadomym i jedynym slusznym miejscu (tj. na półeczce po lewej stronie) ino nie wiem gdzie zamocować "gruche" która jak narazie spoczywa w bocznej kieszeni drzwi kierowcy, ale nadeszła pora aby jakieś sensowne miejsce jej znalexć :) ... podzielcie się swoimi pracami ... mile widziane fotki :bigok: :beer:

pawpor
06-12-2006, 19:01
Większoś wkłada blache pod deske rodzielczą(tą imitacje drewna,lub plastik), ja w essim dodatkowo przynitowałem do belki która idzie za tym plastikiem . Fotki moge wstawi poźniej, ale dodam że w MDO nie mam CB-ka

marcin_s18
06-12-2006, 22:40
U mnie radyjo we właściwym miejscu, kabel po kierownicy pod licznikami, i grucha z oryginalną blaszką wkładana w półeczke po prawej stronie licznikow-w ininych wersjach wyposażenia jest tam check-panel. Jutro zrobię foto. Sprawdza się znakomicie :metal

Mamut
06-12-2006, 22:55
przykręciłem uchwyt do drzwi, ale ja jestem leworęczny, więc tak mi jest łatwiej
A najczęściej jak jadę to i tak leży mi "grucha" na lewym udzie :satan: :)) :beer:

Polecki
07-12-2006, 00:28
j aqpilem sobie taki uchwyt plastykowy, i przykleilem se na tasme dwostronna miedzy poleczka na pierodlki a wlotem powietrza tym po srodku
czemu plastykowe gruszka wisi ok nie ma czegos takiego jak w oryginalnym uchwycie ze ciezko sie wklada, no i zawsze moge odkleic i klej zmyc :)

BS
07-12-2006, 09:03
a ja cb montuję na boku tunelu środkowego- od strony pasażera i grucha bedzie sobie pewnie leżeć w okolicach ręcznego :) ... w sobote się okaże gdzie będzie zamontowane bo kusi mnie żeby zamontować w półce na gąbkę, ale że podróżuję też na siedzeniu pasażera to chcę mieć do radyjka dostęp...

krzys-68
07-12-2006, 09:24
Mam luzem na tunelu ulozona,w trakcie jazdy róznie: na kolanach lub na srodku.TTI880 ma długi przewód wiec nie ma problemu :satan:

DIGITAL
07-12-2006, 11:22
no gdy jeżdże w trasie także spoczywa przeważnie na lewym udzie :) ale chciałem jakoś gdzieś ten uchwyt zamocować coby jakoś ładnie estetycznie wyglądało :bigok: przykręcać , wiercić i nitować nie chce bo MDO i tak w odstawke po nowym roku idzie więc nie chce go dziurawić na koniec :beer:

Jakub
07-12-2006, 13:42
U mnie koncepcja jest taka, radio przykrecone z boku tunelu, a grucha wpieta w uchwyt zamocowany w schowek na okulary. Wady są takie że w lusterku widzę kabel, ale mogę się choć raz poczuć jak w dużym mobilku sięgając po gruszkę :)

shrek0404
08-12-2006, 13:08
Ja podobnie jak u kolegi Mamuta... W czasie jazdy leży mi na lewym udzie i jak narazie nie zmieniam tego, bo wygodny jest dostęp do niej.
:metal

Luca
08-12-2006, 17:53
A ja podobnie jak Koledzy "od uda", z tym że u mnie na prawym :satan:
I bardzo pozytywnie wpływa to (zwłaszcza zimą) na niwelowanie efektu "sztywnego kabla" w U520 (tak mówią 8O , ja tam tego nie doświadczam :terefere: :terefere: :)) :)) :)) :)) :)) ).

Jeśli stand-by to grucha spoczywa w uchwycie na napoje na środkowym tunelu i nie wala się po aucie :metal

:metal :beer: :bigok:

sebastian_w
09-12-2006, 17:15
A u mnie zamontowana powyżej "półeczki na gąbkę" gdzie spoczywa radio.
Po lewej stronie nie jest tak źle :) kwestja przyzyczajenia :)
Czasami tylko podczas skręcania i rozmowy przez cb kabelek potrafi się zapłątać na kierownice :)

madbit2
09-12-2006, 17:45
a u mnie jest przeważnie pomiędzy nogami :)) :jezyk1:

marcin_s18
11-12-2006, 19:38
obiecane fotki:
http://img79.imageshack.us/img79/9425/1lv4.th.jpg (http://img79.imageshack.us/my.php?image=1lv4.jpg)http://img240.imageshack.us/img240/1121/2bq3.th.jpg (http://img240.imageshack.us/my.php?image=2bq3.jpg)

chyba że rozmawiam a musze zmieniac biegi, to wtedy grucha na nogach ląduje :)

graba_rg
14-12-2006, 10:11
Witam.
Panowie a co sądzicie żeby uchwyt przymocować na lewym słupku przy pomocą taśmy dwustronnej (mowa oczywiście o przednim słupku) ? Nie trzeba wiercić a jak się nie spodoba to można zmienić w/g uznania.

Polecki
14-12-2006, 10:26
ja mam tak jak kolega marcin_s18, tylko ze przyklejony taki plastykowy uchwycik z 4 zł, jak mi sie odmani to go odkleje :) i jest to wygodne dla mnie bo jest z prawej strony :)