PDA

Zobacz pełną wersję : Spryskiwacz - przeciek



tulim
02-06-2005, 10:55
Witam, mam taki maly upierdliwy kłopocik. Przy spryskiwaniu przedniej szyby ciecz zamiast na szybe to mi wylatuje na ziemie :zly: , przy spryskiwaniu do tylu jest ok. Czy to mozna jakos samemu sprawdzic? Przypuszczam, ze jakis wezyk, albo mi pękł albo zsunął się.

gnacik
02-06-2005, 10:56
Sprawdzic mozna jak sam napisales :)
zacznij od polaczenia pod maska silnika przy "trojniku"
a jak tam jest oki to najprosciej poruszac sie od zbiorniczka z plynem w strone szybki :bigok:

tulim
02-06-2005, 11:05
To musi być gdzieś blisko samego zbiorniczka tylko jak otworzę maskę to widzę tylko wlew i nic więcej u góry mam suchutko.

A przy okazji chyba kolegę widziałem jakiś czas temu na pradze przy siedzibie STRABAGU

gnacik
02-06-2005, 11:15
A przy okazji chyba kolegę widziałem jakiś czas temu na pradze przy siedzibie STRABAGU
Bingo trafiony zatopiony faktycznie tam bywam :metal

WBmondeo
02-06-2005, 11:16
spadł przewód od spryskiwacza tuż przy zbiorniczku. wystarczy zajżeć pod zbiorniczek( jeśli nie masz podłogi) i widać tam die rurki wychodzące ze zbiornika od spryskiwacza jedna idzie na tył druga na przud. wystarczy założyć i jest ok. Ja TO OSTATNIO PRZERABIAŁEM.

tulim
02-06-2005, 11:33
niestety mam podłogę czyli wizyta na kanale zdjęcie podłogi i podłączenie, przewodów. Dzięki zobacze co da się zrobić.

A kolega Gnacik jak bedzie znów na pradze to niech da znac mieszkam rzut kamieniem od STRABAGU, to morze zamienimy ze dwa słowa i poznam kolege naocznie :)

werc
02-06-2005, 12:03
Też tak miałem :metal
a ztego co wiem to nie tylko ja widocznie taka upierdliwość MDO